Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Při zařazení zpátečky svítí mlhovka
PříspěvekNapsal: 16.07.2015 15:59 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

12.05.2012

3522

Praha

patrikrs píše:
Je pravda ze jsem tak rok zpět jezdil na denní parkovačkama, jenže mě nebavilo měnit ledky. Co si budem povídat o tom koupit nějaké co opravdu vydrží, to bylo všechno OK. Pak jsem dal denní na mlhovky, to svítilo na 100% vsechno správně. Zhruba před měsícem jsem znovu dal svícení na parkovačky, ale nejsem si vůbec jistý jestli se to projevilo hned, nebo časem. Všiml jsem si toho večer když jsem couval ke zdi a v kameře jsem viděl červené světlo :-)

Zkusím dát původní kód a uvidíme.
Ještě doplním že první varianta byla přes "label" od černý tdi.... Současné je přes kalkulačku, protože pc co jsem měl původně na diagnostiku je ukraden i s labelem :-(

No takze z tebe postupne vylezlo, ze se vlastne kodovalo :laugh: :laugh: :laugh: hosi vy jste pacosi ;-))))

Mrkni ve VAGu jak mas aktualne kodovanou mlhu a zpátečku a pak to uprav tak jak to ma byt... nedavno jsem tam zahlédl, ze lze zaměnit jak zpátečku, tak mlhu....takze teoreticky muze byt nejaky defoltni nastavení mlhy a couvacky kdyz svitis DRL parkovackama....

PříspěvekNapsal: 16.07.2015 18:55 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2008

1214

Havířov

To ano, ale po kódování vše svítilo tak jak má. A když už by to tím být mělo, proč to neudělalo při prvním kódováním? Po měsíci se to samo pravděpodobně neprohodilo... Nepředpokládám že se špatný kód projevil po tak dlouhé době. Ale netvrdím že to není tím, starý kód jsem ještě nedával.

VW Passat B8, 2.0 CRLB, 110kW, Modrá Night metalíza, ACC, 19" Verona, Discover Media, kamera, LED, masáž, panorama, 220V, roletkový systém. EX... VW Passat 2.0 TDI,R-Line /2010/ /RNS 510/OPS/KAMERA/Bi-XENON/PREMIUM HF/B7 INTERIÉR/B7 VENTILOVANÉ SEDADLA/MASÁŽ/B7 ZRCÁDKA-ALLTRACK/R19 OMANYT/ROLETKOVÝ SYSTÉM/EL. KUFR/BREMBO/ ®

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 27.07.2015 23:35 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

29.06.2009

1044

Kladno a okolí...

Jo jo, špatné kódování.... :wink:
KiMiK.

PříspěvekNapsal: 30.07.2015 05:57 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2008

1214

Havířov

Tak nevím. Dal jsem z5 původní kód a vše v pořádku, pak jsem dal z5 ten na denní parkovačkama, úplně stejný a zatim to funguje jak má, uvidím co to zase časem udělá.

VW Passat B8, 2.0 CRLB, 110kW, Modrá Night metalíza, ACC, 19" Verona, Discover Media, kamera, LED, masáž, panorama, 220V, roletkový systém. EX... VW Passat 2.0 TDI,R-Line /2010/ /RNS 510/OPS/KAMERA/Bi-XENON/PREMIUM HF/B7 INTERIÉR/B7 VENTILOVANÉ SEDADLA/MASÁŽ/B7 ZRCÁDKA-ALLTRACK/R19 OMANYT/ROLETKOVÝ SYSTÉM/EL. KUFR/BREMBO/ ®

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 20.08.2015 09:12 
VWexpert
VWexpert

Hodnost:

VWexpert

19.06.2014

4

Bratislava

Tak je to skutocne kodovanim. Ponahodeni povodneho kodu spiatocka aj hmlovka svietila spravne. Mohli by ste mi prosim poslat spravny kod na denne svietenie parkovackami, kde nie je problem so zadnou hmlovkou a spiatockou? Vdaka

PříspěvekNapsal: 20.08.2015 09:18 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

04.11.2009

12838

Humpolec

to snad nemyslíš vážně? každé auto má kodování jinak!

VW Touareg 2008 R5 + chip
Mitsubishi Colt 1999 1.6 16V 66kw

chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, originál HF, MF volantů, výměny palubních přístrojů pal.pc - maxidot atd, PIN, IMMO, dojezdy km, dojezdy oken - i SAG!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510, zobrazení parkovacích senzoru na navi, mapy atd.. tel 776200941, ODBLOK OBRAZU RNS

Zobrazit autorovy stránky  ICQ  

Předmět příspěvku: Při zařazení zpátečky svítí mlhovka
PříspěvekNapsal: 23.08.2015 11:11 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

12.10.2010

214

A nemůže to být jenom blbě označené levo a pravostranné řízení při kódování? Z logiky věci by angláni měli mít světla stranově obráceně, mlhovinu a couvačku, zbytek stejný

Sent from my iPhone using Tapatalk

PříspěvekNapsal: 23.08.2015 13:23 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

12.05.2012

3522

Praha

Jak uz tady padlo - vyplývá z kontextu - problem je jen fušařský kódování - to je tak, kdyz si to Lojzici doma ladí na koleni a vi o tom velke prd!!!

PříspěvekNapsal: 23.08.2015 13:55 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

02.06.2009

8001

v prdeli

naprostý souhlas s Prochym :good: :good: :good:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]