podvolantová jednotka

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
šákmy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 14.10.2012 19:08
Bydliště: dílna

podvolantová jednotka

Příspěvek od šákmy »

Čau. Po montáži mf volantu s podvolantovkou č. 3C0 953 549 AE vyskočila chyba ESP špatné základní nastavení úhlu snímače řízení a bylo mi řečeno že nejde provést. Po vrácení původní jednotky bez problému. Tak jsem se chtěl zeptat jestli by musela být jiná jednotka nebo jestli může být problém jinde a dalo by se to rozchodit?! Je to na B6 2008. Díky za nápady

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: podvolantová jednotka

Příspěvek od tornado1 »

musí to jít nastavit, ještě se mi nestalo že by to nešlo
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

šákmy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 14.10.2012 19:08
Bydliště: dílna

Re: podvolantová jednotka

Příspěvek od šákmy »

Byla snaha u známeho ve škodovce kde se jim (nikdo neví jak) podařilo vymazat řj motoru tak se to odtáhlo borcovy co tyhle věci dělá a po dlouhém boji to teda spojizdnil, ale že prý to spolu nekomunikuje nebo něco na ten styl. Nemohla by teda být ta jednotka špatná?! Opravdu nevím co s tím

Uživatelský avatar
selatko
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1238
Registrován: 23.08.2013 10:46
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: podvolantová jednotka

Příspěvek od selatko »

šákmy píše:Byla snaha u známeho ve škodovce kde se jim (nikdo neví jak) podařilo vymazat řj motoru tak se to odtáhlo borcovy co tyhle věci dělá a po dlouhém boji to teda spojizdnil, ale že prý to spolu nekomunikuje nebo něco na ten styl. Nemohla by teda být ta jednotka špatná?! Opravdu nevím co s tím
To nikdy neomrzí. Je mi tě líto :fool:
VW Passat 3C Variant - 2.0TDi bez DPF - manual - 125kW BMR
-----------------------------------------------------------

šákmy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 14.10.2012 19:08
Bydliště: dílna

Re: podvolantová jednotka

Příspěvek od šákmy »

Tak zas dějí se i horší věci. Ten kamoš z toho byl neštastný a klučinu elektrikáře co to chtěl nastavit jsme museli pomalu oplachovat studenou vodou. A když mě vypráví jak s tou diagnostikou musí chudáci bojovat tak mě je spíše líto jich

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: podvolantová jednotka

Příspěvek od ricom »

tak tady se člověk fakt pobaví :laugh: :laugh:
šákmy píše:Byla snaha u známeho ve škodovce kde se jim (nikdo neví jak) podařilo vymazat řj motoru tak se to odtáhlo borcovy co tyhle věci dělá a po dlouhém boji to teda spojizdnil, ale že prý to spolu nekomunikuje nebo něco na ten styl. Nemohla by teda být ta jednotka špatná?! Opravdu nevím co s tím

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: podvolantová jednotka

Příspěvek od Jirka. »

Pokud si někde z okolí tak s tím přijed. V autorizáku vždy dokáží předvést něco nového, ted nedávno jsem kodoval ABS který jim nešlo nakodovat, přitom mají online systém a já obyč VAG...nechápu.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

šákmy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 14.10.2012 19:08
Bydliště: dílna

Re: podvolantová jednotka

Příspěvek od šákmy »

Jirka. píše:Pokud si někde z okolí tak s tím přijed. V autorizáku vždy dokáží předvést něco nového, ted nedávno jsem kodoval ABS který jim nešlo nakodovat, přitom mají online systém a já obyč VAG...nechápu.

Bohužel do Prahy to mám přes 200km, ale řešil jsem to s dalším kamarádem a prej mají v práci novýho Bosche tak uvidíme co to umí

šákmy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 14.10.2012 19:08
Bydliště: dílna

Re: podvolantová jednotka

Příspěvek od šákmy »

Ale jako bolestný mě půjčili novýho superba V LKčku

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: podvolantová jednotka

Příspěvek od Nemo »

tak im tam toho pašáka nechaj a zober supa :laugh: :laugh: :laugh:
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

šákmy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 14.10.2012 19:08
Bydliště: dílna

Re: podvolantová jednotka

Příspěvek od šákmy »

Nemo píše:tak im tam toho pašáka nechaj a zober supa :laugh: :laugh: :laugh:

Tak tuhle variantu jsem jim samozřejmě navrhl, ale mě z nepochopitelných důvodů neprošla. Vždyť je to furt jen škodylak :taunt:

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: podvolantová jednotka

Příspěvek od tornado1 »

to není žádný problém, nechápu tvoje problémy s tím
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: podvolantová jednotka

Příspěvek od Prochy01 »

Po montáži podvolantovky prece staci udelat zakladni nastavení a chyba zmizi... pokud byla spravne nakodovana, musi to fachat - mistni fachmani me kdyztak opraví :drinks:
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

šákmy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 14.10.2012 19:08
Bydliště: dílna

Re: podvolantová jednotka

Příspěvek od šákmy »

Se starou jednotkou si zvládnu udělat to základní nastavení i sám. U té druhé se mě to nepodařilo. Potom to bylo u borca, který je prý na tyhle věci šikovnej a taky se mu to nepodařilo, ale nevysvětlil mi důvod, protože to honil na poslední chvíli před dovolenou a už jsem s nim pak nemluvil a na dovolené ho otravovat nebudu

Uživatelský avatar
rolbar
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: podvolantová jednotka

Příspěvek od rolbar »

Také sem s tím nikdy neměl problém, pokud je vše dobře nakódování, sesazeno, tak musí jít. S novou se dělá komplet nastavení od začátku se starou se jen obnoví nastavení

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“