zapalovací svíčky do 2.0 TFSI

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
ArnyCZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 06.11.2013 21:48
Bydliště: Praha

zapalovací svíčky do 2.0 TFSI

Příspěvek od ArnyCZ »

Ahoj,

jaky byste doporučili koupit na tenhle motor? Nemam zadny problemy, ale prisla vymena podle intervalu, 6 let uz tam jsou podle servisky urcite. Co jsem zjistoval,tak tady u toho motoru jsou hned pod deklem motoru, takze bych to na dilne mohl zvladnout vymenit. Nebo tam je nejaka zaludnost? Nechat zahrat motor uz jsem cetl. Dik za rady.
Passat Variant Highline 2.0 TFSI BWA 147kW

fafos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 09.04.2013 20:01
Bydliště: Most

Re: zapalovací svíčky do 2.0 TFSI

Příspěvek od fafos »

Taky mě to čeká...koukám, že žádná rada nepřišla. Nicméně by mě zajímalo jak jsi dopadl? Jaké jsi tam dal, za kolik, sám...Díky.
VW Passat variant 3C 2.0Tfsi

Uživatelský avatar
nemecek
Člen klubu
Příspěvky: 186
Registrován: 02.08.2013 21:15
Bydliště: Praha

Re: zapalovací svíčky do 2.0 TFSI

Příspěvek od nemecek »

fafos píše:Taky mě to čeká...koukám, že žádná rada nepřišla. Nicméně by mě zajímalo jak jsi dopadl? Jaké jsi tam dal, za kolik, sám...Díky.
NGK PFR7S8EG (06H905601A)
Zkušenost nemám, nechával jsem to měnit v servisu společně s olejem, filtrama...
Audi A4 Avant TDI B9 2016 110 kW Manhattan gray
Bylo: VW Passat Variant Highline 2.0 TFSI 2006

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“