Podvod VW

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Podvod VW

Příspěvek od KJirka »

hele, to snad je jasný i úplně blbýmu, že to je uměle vykonstruovaná kauza, cílená z USA, na zdiskreditování čelního tahouna evropský ekonomiky. Twl hoši, proberte se a nedělejte si iluze, že velkej bratr je nějakej velkej kámoš. Ocut, pocut a ocut až po Njůjork. Dál ani krok :laugh: :laugh: :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Podvod VW

Příspěvek od KJirka »

Qido píše:
ferda25 píše:Dle tebe je v pořádku, že si domů koupíš televizor a bude mít jiné parametry než udává výrobce, protože ho k tomu donutili předpisy v EU???
Celé je to naprosto absurdní. Veškeré prodávání odpustků a tlak rádoby na ekologii všeho! Od žárovek, vysavačů až po auta.

Já narážel jen na to, že se vůbec nedivím, že k podobnému VW a ostatní přistoupili. Je to důsledek úřednické a vyhnilé EU.
Staré BMW 328i v praxi je ekologičtější něž nejmodernější 1,4TSI.
A čo také si Kefalín predstavujete pod tým slovom "absurdné" ???
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Podvod VW

Příspěvek od Qido »

Jirko, dáme flašku hradeckého rumu a pak ti to vysvětlím!

ferda25
Pilot
Pilot
Příspěvky: 747
Registrován: 25.12.2011 09:36

Re: Podvod VW

Příspěvek od ferda25 »

Já spíš chci ukázat v rámci udávané spotřeby, že ekologie je pro mě jen zástupný problém a daleko větší je klamání zákazníka a styl jakým se tohle chce řešit, tj. jen opětovná snaha poškodit koncového zákazníka a je to evidentní z postoje naší vlády, protože nikdo neřeší, že by měl mít od výrobce zákazník zaručen stejný výkon motoru i potom co někdo provede zásah o kterém se všichni baví. To nemluvím o tom, že servisy budou dělat všechny tyto úkony s nějakou normou, která na 5 let starém autě je naprosto nereálná. Všichni budou jen naštvaní a pak tam svěřte auto. Auto bude po záruce a servis bude měnit díly a je otázka kdo zaplatí ty díly, které bylo třeba vyměnit jen díky stáří vozu a které by bylo možné ještě několik let používat, kdyby nebylo nutné na voze provést tak složitý úkon, protože jen softwarový zásah rozhodně celý problém nevyřeší.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Podvod VW

Příspěvek od KJirka »

radši už ne. S tím dobytkem Bandasem mi to stačilo. A jestli sis všim, já jsem alespoň tady, ale on je od pondělí zase nezvěstnej :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Podvod VW

Příspěvek od KJirka »

ferda25 píše:Já spíš chci ukázat v rámci udávané spotřeby, že ekologie je pro mě jen zástupný problém a daleko větší je klamání zákazníka a styl jakým se tohle chce řešit, tj. jen opětovná snaha poškodit koncového zákazníka a je to evidentní z postoje naší vlády, protože nikdo neřeší, že by měl mít od výrobce zákazník zaručen stejný výkon motoru i potom co někdo provede zásah o kterém se všichni baví. To nemluvím o tom, že servisy budou dělat všechny tyto úkony s nějakou normou, která na 5 let starém autě je naprosto nereálná. Všichni budou jen naštvaní a pak tam svěřte auto. Auto bude po záruce a servis bude měnit díly a je otázka kdo zaplatí ty díly, které bylo třeba vyměnit jen díky stáří vozu a které by bylo možné ještě několik let používat, kdyby nebylo nutné na voze provést tak složitý úkon, protože jen softwarový zásah rozhodně celý problém nevyřeší.
Byly doby a okamžiky v mojem životě, kdy jsem sdílel podobný nadšení a zápal věci řešit. Pak jsem zjistil, že to je k hovnu a jak jsem už psal, všechno je jinak, pročež na to z vysoka seru. Tím ale neříkám, aby noví bojovníci nenastoupili na uvolněné posty. Tak se snažte hoši :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Podvod VW

Příspěvek od Qido »

ferda25 píše:Já spíš chci ukázat v rámci udávané spotřeby, že ekologie je pro mě jen zástupný problém a daleko větší je klamání zákazníka a styl jakým se tohle chce řešit, tj. jen opětovná snaha poškodit koncového zákazníka a je to evidentní z postoje naší vlády, protože nikdo neřeší, že by měl mít od výrobce zákazník zaručen stejný výkon motoru i potom co někdo provede zásah o kterém se všichni baví. To nemluvím o tom, že servisy budou dělat všechny tyto úkony s nějakou normou, která na 5 let starém autě je naprosto nereálná. Všichni budou jen naštvaní a pak tam svěřte auto. Auto bude po záruce a servis bude měnit díly a je otázka kdo zaplatí ty díly, které bylo třeba vyměnit jen díky stáří vozu a které by bylo možné ještě několik let používat, kdyby nebylo nutné na voze provést tak složitý úkon, protože jen softwarový zásah rozhodně celý problém nevyřeší.
Mno, hezké pojednání.
Jenže problém není v autě. Ale v celém přístupu k ekologii provozu aut, homologacím apod.

ferda25
Pilot
Pilot
Příspěvky: 747
Registrován: 25.12.2011 09:36

Re: Podvod VW

Příspěvek od ferda25 »

Věřím, že 11 miliónů poškozených bude mít trochu větší slovo a proč přitom nevyřešit i spotřebu, kterou udává výrobce...Nikde jsem nepsal, že by byl problém v autě, ale v tom, že došlo k poškození koncových zákazníků, protože výrobce udává skutečnosti, které neodpovídají realitě.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Podvod VW

Příspěvek od KJirka »

Ferda je typickej aktivista, tzv. activito typico a měl by si jít za svým cílem jako bulldog. My mu budeme v zákulisí držet palce.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Podvod VW

Příspěvek od KJirka »

autorecenze :oops:
Naposledy upravil(a) KJirka dne 01.10.2015 16:04, celkem upraveno 1 x.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Podvod VW

Příspěvek od Mirco »

ferda25 píše:Věřím, že 11 miliónů poškozených bude mít trochu větší slovo a proč přitom nevyřešit i spotřebu, kterou udává výrobce...Nikde jsem nepsal, že by byl problém v autě, ale v tom, že došlo k poškození koncových zákazníků, protože výrobce udává skutečnosti, které neodpovídají realitě.
dost často se píše toto -

Kód: Vybrat vše

Upozornění: Spotřeba paliva, uvedená v technickém průkazu, je technickým parametrem vozidla, zjištěným v umělém prostředí za konstantních podmínek. Při provozu vozidla na pozemních komunikacích může být skutečná spotřeba vyšší, zejména vlivem způsobu jízdy, povětrnostních podmínek, užíváním klimatizace a dalších spotřebičů, apod. Vyšší spotřeba není vadou výrobku, pokud není autorizovanými testy prokázán opak

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Podvod VW

Příspěvek od KJirka »

Král Šalamoun byl asi strašnej lhář :laugh: :laugh: :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
matasimek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravák su ze Zlínska

Re: Podvod VW

Příspěvek od matasimek »

ferda25 píše:Výrobce je odpovědný za to co napíše do TP. Pokud to vůz nesplňuje jedná se o očividný podvod vůči zákazníkovi. Jsem zvědav až se upraví první nafty a najednou auto ztratí svůj výkon, zde je opět ukázka myšlení našich vládních představitelů....otestujeme ho na emise a dobrý, to že auto bude mít pak mnohem nižší výkon než udává výrobce nikoho nezajímá. Vlk(stát) se nažral a koza(koncern) zůstala celá. A chudák zákazník si může jít stěžovat tak jedině.....

V TP je jenom emisní norma euro5, a to se měří nějakou metodikou stanovenou úřady a EHK předpisy, takže když vezmeš těch 11 milionů aut teď hned a budeš postupovat měřením dle metodiky EHK zase naměříš, že to ty auta plní, odpovídají tedy normě euro 5, problém je že metodika nezohledňuje jizdu jinym zpusobem. V podstatě je to na řidiči a na tom jak na to šlape zda plní nebo neplní normy.(pokud metodika počítá s provozem ve městě, nemůže se nikdo zlobit že na dálnici to neplní) A že je tam soft?? sami úřady ho vlatně chtěly....
Jde totiž o to, že jen ve městě hrozí poškození zdraví lidí, (větší koncentrace aut na malé ploše) metodiky se tedy zaměřily na městský cyklus,- opět na tom není nic špatně.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Podvod VW

Příspěvek od KJirka »

a což se na to už vysrat ???
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Podvod VW

Příspěvek od Nemo »

Cele metodiky su k hovnu ked bude mat 4clenna rodina 2 alebo nedaj boh 4 auta. Ak chcu znizit emisie nech jazdi cela europa na bicykli, ale ako EU poznam bude merat aj CO2 z dychu cyklistov a vymyslia filter na hubu :-/ a keby si ludia spocitali kolko co2 vyprodukuje ta ich ekologia pri vyrobe ekologickych veci (aj aut) a potom na ich recyklaciu tak by im bolo nejake CO2 z vyfuku auta u pr**le. Jednoducho, pocitanie emisii napriec EU je blud, je nas stale viac, mame vecsie naroky a tie nieco produkuju bohuzial, takze sa mozeme aj posrat ale tie emisie neznizime.... Kuva, asi mam filozoficky den :D:P

Odoslané z Lenovo X2-CU pomocou Tapatalku
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“