schema zapojeni 12tl. multifunkce do krouzku pod volantem.

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
vet
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 01.09.2010 15:02
Bydliště: Strážnice

schema zapojeni 12tl. multifunkce do krouzku pod volantem.

Příspěvek od vet »

nema nekdo schema nebo neco podle ceho by se dala zapojit multifunkce do krouzku pod volantem? koupil jsem volant a ma ustrihli konektor u multifunkce takze nevim co kam zapojit

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: schema zapojeni 12tl. multifunkce do krouzku pod volantem.

Příspěvek od Ergo »

Třeba toto.
Přílohy
MF volant od 2010.pdf
(193.62 KiB) Staženo 399 x

vet
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 01.09.2010 15:02
Bydliště: Strážnice

Re: schema zapojeni 12tl. multifunkce do krouzku pod volantem.

Příspěvek od vet »

dik ergo ale potreboval bych spis neco praktictejsiho :) vyfotit zapojeni v tom kabliku podle tohoto bych to asi nedal. a melo by to byt zapojeni pro tento volant a airbag.
Přílohy
volant 1.jpg
airbag.jpg

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: schema zapojeni 12tl. multifunkce do krouzku pod volantem.

Příspěvek od tornado1 »

a proč nekoupíš rovnou nový svazek?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: schema zapojeni 12tl. multifunkce do krouzku pod volantem.

Příspěvek od lukasko144 »

vet píše:dik ergo ale potreboval bych spis neco praktictejsiho :) vyfotit zapojeni v tom kabliku podle tohoto bych to asi nedal. a melo by to byt zapojeni pro tento volant a airbag.
Pytas schemu, ktory Ti tu aj daju a este Ti nepomoze (a to ju mas v cestine)? Neprehanas to trosku? Ak uz tomuto nerozumies, tak si to daj radsej niekomu spravit.
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
mcpapa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 26.10.2014 10:11
Bydliště: Beroun

Re: schema zapojeni 12tl. multifunkce do krouzku pod volantem.

Příspěvek od mcpapa »

Ahoj, chci se zeptat, koupil jsem si kabelový svazek z číny 5K0971584C pro zapojení multifunkce, ale musel jsem trochu upravit konektor co se zapojuje do tlačítek. A zde nastalo pár problémů. První je, že jde zapojit oběma stranama, ale ať ho zapojím tak, nebo obráceně, multifunkce nefunguje. Druhá věc je ta, že na jednom kabelu jsou tři konektory pro klakson, ale na původním svazku byli dva a každej vedl na jeden pin na žlutý konektor a teď vedou všechny z jednoho pinu žlutého konektoru na jeden pin multifunkce. Je třeba mít zapojené všechny tři? Na jakém principu funguje klakson? Airbag je zapojený správně. Přikládám i kabel a schéma jakým je zapojený. Díky moc za rady
Přílohy
kabel.jpg
kabel real.jpg
Passat 2016 bitdi 176KW Higline

Uživatelský avatar
mcpapa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 26.10.2014 10:11
Bydliště: Beroun

Re: schema zapojeni 12tl. multifunkce do krouzku pod volantem.

Příspěvek od mcpapa »

Tak multifunkci jsem nakonec zprovoznil, nevim jak, ale zprovoznil, takze kdyb nekdo potreboval, to schema je spravne, akorat mi nefunguje klakson, snazil jsem se ho rozebrat abych prisel na to jak funguje, ale nepovedlo se mi to. Muzete mi nekdo poradit, jestli ma byt zapojeny klakson pouze jednim kabelem? Asi to zkusim kdyztal prerusit a propojit dvema. Diky za rady
Passat 2016 bitdi 176KW Higline

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: schema zapojeni 12tl. multifunkce do krouzku pod volantem.

Příspěvek od Ergo »

Jestli z toho něco vykoukáš????
Přílohy
IMG_0219.jpg

Uživatelský avatar
mcpapa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 26.10.2014 10:11
Bydliště: Beroun

Re: schema zapojeni 12tl. multifunkce do krouzku pod volantem.

Příspěvek od mcpapa »

Díky moc, tak koukám podle barev, že to bude propojené asi dvěma kabelama který by něměli být propojené mezi sebou, což je logické. Zkusim je zozstřihnout a uvidíme, kdyžtak je zpátky spojit můžu vždycky :)
Passat 2016 bitdi 176KW Higline

Uživatelský avatar
mcpapa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 26.10.2014 10:11
Bydliště: Beroun

Re: schema zapojeni 12tl. multifunkce do krouzku pod volantem.

Příspěvek od mcpapa »

Tak jsem laboroval a už to jede. Musel jsem na jeden konektor klaksonu zapojit ten volnej kablík z multifunkce (č. 4) teda spíš ho ucvaknout a dát tam normální konektor a už to běží uplně všechno :)
Passat 2016 bitdi 176KW Higline

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“