výměna ovládání klimatizace

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
DiegoX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 23.10.2015 15:47

výměna ovládání klimatizace

Příspěvek od DiegoX »

Ahoj všichni, dopředu se chci omluvit pokud se to tu někde řešilo, nikde jsem to ale nenašel. Takže abych začal mám jednu otázku týkající se klimatizace passatu b6. Chci se zeptat zda-li lze vyměnit staré kolečko za ty nové viz foto... předem děkuji za rady.. jsem neználek, tak prosím nehejtujte.. předem děkuji všem kdo mi odpoví :drinks:
Přílohy
klima 2.jpg
640x480_5093684841.jpg

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: výměna ovládání klimatizace

Příspěvek od Qido »

Ty máš pouze climatic. Manuální klimatizaci.
Ten druhý ovladač není novější, ale z auta z climatronicem, automatickou klimatizací. Předělat auto z manuální na automatickou klimatizaci lze, ale je to opravdu velmi finančně náročné.

MOŽNÁ, ale opravdu jen MOŽNÁ lze předělat na novější verzi climaticu. Hledej zmíněný výraz a něco najdeš.
Naposledy upravil(a) Qido dne 26.10.2015 09:57, celkem upraveno 1 x.

DiegoX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 23.10.2015 15:47

Re: výměna ovládání klimatizace

Příspěvek od DiegoX »

aha, to jsem chtěl vědět :) děkuji moc! :) myslel jsem že je to třeba stejný typ klimatizace ale starší a novější "ovládání", tak jsem myslel jestli to nepujde jednoduše jen vyměnit.. nepůjde děkuji! :)

DiegoX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 23.10.2015 15:47

Re: výměna ovládání klimatizace

Příspěvek od DiegoX »

ještě mě napadá, jestli by to šlo udělat se sedačkami, když nemám vyhřívání a koupil bych 2 přední s výhřevem a ovládání na výhřev, jestli to jde jednoduše zprovoznit, nebo to passat musí mít od výroby.. předem děkuji

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“