Tlak pneu od výrobce?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Tlak pneu od výrobce?

Příspěvek od ricom »

Matador ?? to se dělá kde ?? někde v salaši na horách z hovínek ?? bože to snad na auto už nedává nikdo ne

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Tlak pneu od výrobce?

Příspěvek od KJirka »

já to mám na Transportéru jako M + S. Jenže v tom autě je za jízdy takovej kravál, že nějaký hučení gum v tom naprosto nerozeznáš. A při maximální konstrukční rychlosti vozu 130 km tě příliš nerozhodí ani jízdní vlastnosti gumy. Jsou nový, vzorek snad 10 mm, co chtít víc :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
petbor1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 01.04.2015 08:40
Bydliště: Michalovce - Slovensko

Tlak pneu od výrobce?

Příspěvek od petbor1 »

ricom píše:Matador ?? to se dělá kde ?? někde v salaši na horách z hovínek ?? bože to snad na auto už nedává nikdo ne
No robia to v Púchove v závode Continental a vyrábajú v tom istom závode aj niektoré Modely Continental

No zjavne kvalitou su úplne inde. I keď som očakával u pneu najvyššej kategórie výrobcu a rýchlostnej kategórie Y o mnoho lepšie výsledky.

Musím zase uznať že tých prvých 10.000 km boli vynikajúce. Tiché, stabilita za za mokrá i sucha. No potom prišiel hrozný hluk.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
VW Passat Variant 2006 3C/Highline/3.2V6 DSG/4M
VW Golf IV 2003, Highline/1.6SR/AT

Obrázek

Archaon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 03.01.2010 18:29

Re: Tlak pneu od výrobce?

Příspěvek od Archaon »

Zajed si nekam na laser na geometrii,bez toho to nema smysl resit. Stoji to par stovek.

ice_man
Řidič
Řidič
Příspěvky: 117
Registrován: 06.04.2008 15:56
Bydliště: Praha

Re: Tlak pneu od výrobce?

Příspěvek od ice_man »

KJirka píše:mimochodem, co to je přesně za gumu ? Někdx se stane, že konkrétní výrobek si s konkrétním autem trochu nerozumí. V tomhle duchu se tu vedla debata třeba o Conti 5
čeče já tam mám

zimní goodyear ultragrip (číslo bych kecal), ale je to rozměr gumy dle tp a to 235/45 r17
letní toyo proxes 235/35 R19 (tam mám tlak taky 2,7 a pro změnu jsou středy dobrý, ale kraje jsou zaoblenější)
VW Passat CC, 2011, 2.0 tdi 103 kw CFFB, 6-ti kvalt

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Tlak pneu od výrobce?

Příspěvek od KJirka »

no my co jezdíme jako prase, to tak máme. Tak buď v klidu. To je totiž ta další varianta.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Tlak pneu od výrobce?

Příspěvek od Qido »

petbor1 píše:
ricom píše:Matador ?? to se dělá kde ?? někde v salaši na horách z hovínek ?? bože to snad na auto už nedává nikdo ne
No robia to v Púchove v závode Continental a vyrábajú v tom istom závode aj niektoré Modely Continental

No zjavne kvalitou su úplne inde. I keď som očakával u pneu najvyššej kategórie výrobcu a rýchlostnej kategórie Y o mnoho lepšie výsledky.
Matador..... já se picnu. :laugh: To jsou lepší už i ty Barum Bravuris 3 HM. Mimochodem taky continental....

Uživatelský avatar
petbor1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 01.04.2015 08:40
Bydliště: Michalovce - Slovensko

Tlak pneu od výrobce?

Příspěvek od petbor1 »

Qido píše:
petbor1 píše: No robia to v Púchove v závode Continental a vyrábajú v tom istom závode aj niektoré Modely Continental

No zjavne kvalitou su úplne inde. I keď som očakával u pneu najvyššej kategórie výrobcu a rýchlostnej kategórie Y o mnoho lepšie výsledky.
Matador..... já se picnu. :laugh: To jsou lepší už i ty Barum Bravuris 3 HM. Mimochodem taky continental....
No už to viem :) .... každopádne budúcu sezónu letne už nebudú na mojom aute z produkcie ani Matador ani Barum.

Mimochodom mam matador jazdené len 2sezony vzorka cca 4 mm na predaj :D :D :D za dobrú cenu.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
VW Passat Variant 2006 3C/Highline/3.2V6 DSG/4M
VW Golf IV 2003, Highline/1.6SR/AT

Obrázek

ice_man
Řidič
Řidič
Příspěvky: 117
Registrován: 06.04.2008 15:56
Bydliště: Praha

Re: Tlak pneu od výrobce?

Příspěvek od ice_man »

Matador..... já se picnu. :laugh: To jsou lepší už i ty Barum Bravuris 3 HM. Mimochodem taky continental....[/quote]

No už to viem :) .... každopádne budúcu sezónu letne už nebudú na mojom aute z produkcie ani Matador ani Barum.

Mimochodom mam matador jazdené len 2sezony vzorka cca 4 mm na predaj :D :D :D za dobrú cenu.


Měl jsem na služební nynější octavii barum polaris 3 (tuším že 205-55 R16) a nemohl jsem si stěžovat a chvíli jsem to měl i na A4 a taky super, naopak jsem byl spíš překvapenej jak za mokra v zatáčkách přímo sedí, takže za mě palec nahoru poměr cena/výkon
VW Passat CC, 2011, 2.0 tdi 103 kw CFFB, 6-ti kvalt

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Tlak pneu od výrobce?

Příspěvek od hkr »

Uplně stejná zkušenost - 195/65/R15 Barumky 3 HM supr!
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Tlak pneu od výrobce?

Příspěvek od KJirka »

už to tady padlo, tak to jen zopakuju. Jak Barumky, tak Matadory nemusí být úplně špatný, ale jen do chvíle, než se do určitý míry sjedou. Pak začnou dělat kravál. To je taky jeden parametr, na kterej je potřeba brát při rozhodování, co obout, pozor. A je to taky jeden z důvodů, proč je ta značka levná.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Tlak pneu od výrobce?

Příspěvek od hkr »

Já ty Barumky sjel na 1mm a byly furt tichý. Ta guma byla lepší, jak Dunlopka i Contík dohromady :thanks:
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Tlak pneu od výrobce?

Příspěvek od KJirka »

Dane dyť je to logický, ne ? Kdyby to byla tak dobrá guma, budou to všichni kupovat a nebude zdaleka tak levná, jak je. A milimetr je málo. To chce tak do půlky a pak ti z toho praskne hlava.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Tlak pneu od výrobce?

Příspěvek od hkr »

Positioning. Těžko můžeš prodat Barumku za cenu Contíku.

Nebudu Tě stírat, mam Tě rád, ale příště lépe čti :) Sjel jsem tu gumu NA 1mm. Takže za hranici použitelnosti.
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Tlak pneu od výrobce?

Příspěvek od Qido »

Neříkal někdo, že tady na to máme sekci o pneu???

:-D

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“