Klíče

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Klíče

Příspěvek od Jirka. »

Rozebrat zámek= rozpůlit vložku aby šly vyndat stavítka a udělat podle nich klíč- fakt nejde bez klíče, ale vyměnit vložku(celou i s klíčema) jde v pohodě i bez klíče a drží ji fakt jen ten jeden šroubek(i když ted mam pocit že u 3C možná dva). Bát se ničeho nemusíš, nikdo ti pojeb nedává, hlavně je to tvoje auto tak si s tím můžeš dělat co chceš, Kjirka to určitě nemyslel špatně a já také né :D
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

ladik danek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 16.10.2016 13:45
Bydliště: Javorník u Jeseníku

Re: Klíče

Příspěvek od ladik danek »

aha uz jsem doma...jsem asi nakej přibrždeny....Auto mam mesic a uz mi jde hlava kolem...Zavady ani ne ale spis prevence atd..Furt neco,klíče,ted vyvažovaky,ovladaní řešim bud tady nebo pokus,omyl.....Baba už se mnou pomalu nemluví,bo muj kámoš ted je jen notas..tak sorry za mou nervozitu a ješte jednou diky... :rofl:
Passat Variant 2.O TDI CR 100 kw 2009 Highline black pearl

mayer.petr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 23.03.2008 19:50
Bydliště: Most

Re: Klíče

Příspěvek od mayer.petr »

Ahoj, potřeboval bych radu. Po nějaké době mi začal haprovat klíč a auto nešlo občas odemknout... Přisuzoval jsem to slabé baterii, tak jsem jí vyměnil. A po výměně baterie mi teď nefunguje dálkové ovládání... Četl jsem něco o tom, že než se do klíče vloží nová baterie, tak je třeba zmáčknout libovolné tlačítko, aby se klíč vyresetoval a posléze se teprve může nová baterie vložit. Je tento postup správný? A jaký je tedy další postup? Dá se klíč nějak manuálně přizpůsobit, nebo musím do servisu?

Díky za odpověď, Petr.

Graun
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 21.06.2016 09:24
Bydliště: Nový Jičín

Re: Klíče

Příspěvek od Graun »

Pokud máš ještě druhý klíč, tak to jde nakodovat přes spínací skřínku (předpokládám, že to je podobné jako u GIV). Videa najdeš na YT.

Odesláno z mého GT-I8190 pomocí Tapatalk
ŠKODA FABIA III 1.0MPI 55kW / Hatchback / výbava JOY / Quartz Metallic (MY2016)
ex VW GOLF IV 1.6 SR (74kW, AKL, r.1999), LPG

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Klíče

Příspěvek od teekey »

mayer.petr píše:...Dá se klíč nějak manuálně přizpůsobit, nebo musím do servisu?...
postup ZDE :wink:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

mayer.petr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 23.03.2008 19:50
Bydliště: Most

Re: Klíče

Příspěvek od mayer.petr »

teekey píše:
mayer.petr píše:...Dá se klíč nějak manuálně přizpůsobit, nebo musím do servisu?...
postup ZDE :wink:
... I na toto jsem narazil. A nefunguje. Tak je asi v háji klíč... Už mě nic jiného nenapadá.

Graun
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 21.06.2016 09:24
Bydliště: Nový Jičín

Re: Klíče

Příspěvek od Graun »

U GIV jsem dopadl stejně. Vyřešil to nový klíč (ovládač s tlačítky, planžeta s immo čipem vlastní). Něco přes 8stovek.

Odesláno z mého GT-I8190 pomocí Tapatalk
ŠKODA FABIA III 1.0MPI 55kW / Hatchback / výbava JOY / Quartz Metallic (MY2016)
ex VW GOLF IV 1.6 SR (74kW, AKL, r.1999), LPG

s0ny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 292
Registrován: 06.09.2009 14:30

Re: Klíče

Příspěvek od s0ny »

Nemáte někdo zkušenosti s tímto klíčem na Passat CC https://tuning.autodoplnky.cz/autoalarm ... npEALw_wcB

Potřebuji udělat jeden záložní klíč, který se v 99% případů nebude používat. Nechce se mi kvůli toho dávat úplně 4 tisíce za nový v autorizáku.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“