Kupili by ste si Passata este raz?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
jfruhauf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 18.11.2014 19:37
Bydliště: Písek

Re: Kupili by ste si Passata este raz?

Příspěvek od jfruhauf »

ROTL píše:
jfruhauf píše:Zdravím,
měl jsem 3 roky od strejdy koupeny B6 2.0TDI PD highline a prodal jsem ho ve 250 000km známýmu bez větších investic (pouze setrvacnik začal zlobit-ale to byla od 150 -> 250km jedina vec, ktera se na autě musela delat). Zažil jsem s nim tolik skvělých vyletu, dovoleny ch apod. Bez jedine ztráty květinky.

Tento týden jsem si přivezl z DE B7 2.0TDI 103 kw highline a jsem zase nadsenej. Je ve skvělém stavu při 140 000km a navíc je to kousek s panorama oknem a plnou palbou. Já na passat proste nedám dopustit, pro me za slušnou cenu nadprůměrný vůz.

Asi jsem divnej, ve všech testech ho hodnoti jako vzhledove nudný vuz, ale pro me je to vse tam kde má byt, designove povedeny, Kazda věc má prostě svuj smysl v tom aute.

Za sebe jednoznačne doporucuju, ale každý má prostě jiný vkus a nazor.
Take nieco by som chcel aj ja, tiez z DE. Mozes napisat kolko si zan dal, teda v DE? Kurna najradsej by som ho kupil hned, ale dost sa obavam, co vyvedie ten upgrade. A ked bude zvolavacka povinna aj tu, tak to je uple zabite. A to, ze si poviem, ze na nu nejdem, urcite nepredje. Nebude upgrade>nebude stempel od VW>nebude emisna>nebude STK=auto nepouzitelne.
Je to 10/2011 - hnědý mocca highline, 2.0 TDI CR 103KW, uvnitř černá alcantara, RNS 510 a panorama el. střecha (je to stejně asi k ničemu, ale sedět vzadu a koukat nahoru, tak na to jsem utáhl každýho, kdo do toho sedl:) ) najeto 143000km, 1.majitel, servis VW, CEBIA certifikát atd. CENA byla pův. 13600 € -> dohodli jsme se na 12750 € to takový zákl. info. Jediná špatná věc, co jsem zatím našel je prasklý rámeček, co drží manžetu řadičky ve střed. panelu, prasklý kryt zrcátka u řidiče a zlobí mi nejspíš ložisko v pr. předním kole.

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Kupili by ste si Passata este raz?

Příspěvek od denis.82 »

jfruhauf píše:Je to 10/2011 - hnědý mocca highline, 2.0 TDI CR 103KW, uvnitř černá alcantara, RNS 510 a panorama el. střecha (je to stejně asi k ničemu, ale sedět vzadu a koukat nahoru, tak na to jsem utáhl každýho, kdo do toho sedl:) ) najeto 143000km, 1.majitel, servis VW, CEBIA certifikát atd. CENA byla pův. 13600 € -> dohodli jsme se na 12750 € to takový zákl. info. Jediná špatná věc, co jsem zatím našel je prasklý rámeček, co drží manžetu řadičky ve střed. panelu, prasklý kryt zrcátka u řidiče a zlobí mi nejspíš ložisko v pr. předním kole.
Cebia certifikat. :laugh: :laugh: To ti vystavil kdo, Turek? :laugh: :laugh:
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kupili by ste si Passata este raz?

Příspěvek od sharik4x4 »

Bez certifikátu bych si už auto nekoupil,protože s papírem to jede vždy lépe. :fool: :laugh:
Oprava vyvažovacích modulů na 2,0TDI a jiné pomsty od VW Group.www.vyvazovaky.cz,tel. 604543482

mikelight
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 10.08.2010 17:18

Re: Kupili by ste si Passata este raz?

Příspěvek od mikelight »

ROTL píše:Zdravim. Dufam, ze ma za to hned neukamenujete, ale kupili by ste si Passata na zaklade vasich skusenosti alebo skusenosti vasich znamych este raz?
Asi jo, mam ted cerstve B6, vyroba 06/2010, 125KW verze manual, vzal jsem to po prvnim majiteli, ktery si bral novou B8 a toto nechaval ve VW na prodej, takze sem k tomu mel komplet historii, v zaruce se tam menil kompresor klimatizace, sparovaci jednotka na BT a nejake tesneni kolem dveri, mimo plan se menily loziska asi v 160kkm, jinak je vse puvodni! Jinak jen pravidelna udrzba - tzn. long life rezim a vymeny co 30 tisic. Ted najeto 225kkm a vsechno bezi jak ma, motor si prede, nekouri, spotreba i kdyz se neloudam, tak bez problemu do 5.5l.

Takze tak nejak beru s rezervou hodpodske kydy, ze se setri, ze to nevydrzi, ze se to sere a nedozije 200kkm. Hovnajs, kdyz s autem jezdi clovek a ne hovado, auto se pouziva na to, na co bylo vyrobeno (aby diesel lital po dalnicich a ne po Lidlech), a clovek nekoupi bouranou stoceninu, tak bude slouzit.

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Kupili by ste si Passata este raz?

Příspěvek od hkr »

Ten druhej odstavec je svata pravda :)
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Kupili by ste si Passata este raz?

Příspěvek od Qido »

Jak píše na hkr až na tu spotřebu a super LL výměnu oleje hezky napsáno...

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“