Voda v zadním pravém světle

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Hombi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 17.07.2015 08:56

Voda v zadním pravém světle

Příspěvek od Hombi »

Zdravim, chci se zeptat zda dostanu vodu ze svetla, když ho demontuji, abych ho nevyndával zbytečně. Jsem amatér a nevim, jak je to světlo konstruovaný neměl jsem ho venku.

A ještě dotaz, jestli někdo nemá na prodej tu plastovou krytku co zakrývá ten jediný šroub světla, má zlomený packy.

Snažil jsem se vyhledávat, ale moc mi to nešlo. Rok vyroby 2006 3c variant

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nemo »

Ide o to kade tecie, ci zle tesni okolo ziarovky alebo tesnenie svetla, ak sverlo prepusta tak to je dzubacka rozobrat...

Odoslané z Lenovo X2-CU pomocou Tapatalku
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Hombi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 17.07.2015 08:56

Re:

Příspěvek od Hombi »

Vyreseno. Zjistil jsem, ze svetlo bylo lehce bourane a spoj, ktery je od vyroby zaplastovany byl malinko netesny a zatykala tam voda, takze stacilo vodu vylejt, svetlo vysusit a spoj se zakapal lepidlem.
Nemo píše:Ide o to kade tecie, ci zle tesni okolo ziarovky alebo tesnenie svetla, ak sverlo prepusta tak to je dzubacka rozobrat...

Odoslané z Lenovo X2-CU pomocou Tapatalku

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“