zabezpečení vozu

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
LukeMa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 18.06.2015 09:11
Bydliště: Praha-západ

zabezpečení vozu

Příspěvek od LukeMa »

Zdravím :)

Nechával jste si někdo do vozu dodělávat nějaké zabezpečení? zámek řadičky nebo skryté tlačítko na startování nebo něco podobného? Koukal jsem na ceny různých služeb a jejich recenze a nevím, jestli to vůbec má smysl pořizovat, auto mám sice pojištěný na allrisk, ale jistota je jistota :D
VW Passat B7 2013 2.0TDi combi 103kW
VW Passat B6 2.0TDi highline 125kw BMR r.v. 2007

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: zabezpečení vozu

Příspěvek od hkr »

Nemá.
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
xblaha
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 19.03.2014 20:30

Re: zabezpečení vozu

Příspěvek od xblaha »

Bývají docela zajímavé slevy na pojistky, když tam něco máš... :-)

Jsem toho názoru, že určité zabezpečení před debilem, co se chce "jenom projet," tak to význam má. Mám zámek zpátečky a pískování skel, kromě jiného :blush:

Pro ty, co by zrovna netušili, co (nebo k čemu) je pískování skel, tak lze najít na ineternetu: cca 90% odcizených aut nemělo pískování skel :roll: Existují i hodně vymazlené vychytávky, ale je to vždycky o ceně/vazbě na pojistku auta.

Nekamenujte mě, každý ať si to udělá, jak chce ;) Alespoň dobré pojištění (proti odcizení) na téměř jakékoliv auto VW by být mělo, vždyť je to snad druhé nejkradenější auto v ČR... :baseball:

vasasasapopleta
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 09.02.2015 23:46

Re: zabezpečení vozu

Příspěvek od vasasasapopleta »

Nedávno jsem psal, že kolegovi neukradli auto jen díky kouzelnému tlačítku (ukradli za to o blok dál)= takže to asi smysl má. dával za něj asi 2500,-
B6 2006 2.0 tdi 103 kW 4 motion
Tiguan 2012 103kw 4motion dsg

Uživatelský avatar
ax
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opava

Re: zabezpečení vozu

Příspěvek od ax »

nase Passaty maji vyhodu ze s nimi kdejaky debil co se chce jen projet neodjede.
Passat 3C, BMR, 125 kW, r.v. 2008, DSG, Highline

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: zabezpečení vozu

Příspěvek od ppfox »

diskuse celkem o ničem - jak píše kolega nade mnou - s B6 fakt kdejaký debil neodjede :D B6 rozhodně nepatří k běžně kradeným vozům

no a jak píše xblaha o zajímavých slevách na pojištění...no jako asi takhle - za to pískování skel pokud se nepletu, tak nedostaneš slevu žádnou nikde a za ten defend lock se tady bavíme o slevě v řádu jednotek procent (v průměru 3-4%) a mimo to 9 B6 z 10 má defend lock (já taky) ale kdybych ho neměl, tak zrovna na B6 bych ho tedy rozhodně nedodělával 8)

nelepší možné zabezpečení je dobré pojištění :tongue:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: zabezpečení vozu

Příspěvek od hkr »

Jen dodám, tajnej čudlík je fajn, ale na autech jako Golf, Octavie, prostě na HOT STUFF. B6 není HOT STUFF. Náhoda je blbec, ale pravděpodobnost, že se náhoda kolem mě projde je tak malá, že průměrný ušlý zisk způsobený zcizením vozidla je menší, než cena ochrany čudlíkem. Tedy nevyplatí se. Racionálnímu spotřebiteli. Těčka.
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: zabezpečení vozu

Příspěvek od petryk1 »

Tak tak, pasik pojde len nalozit. Ako som uz pisal, v rozhovore so zlodejom aut, auto s ktorym nepohnu do 3 minutm neberu. Vysoke riziko, neisty uspech. Bud na odtahovku, alebo ukradnu kluc.

Uživatelský avatar
LukasD
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 15.04.2013 11:33

Příspěvek od LukasD »

Tak já přidám svoje.
Defent lock už tam byl tak ten mám.
Pískovaný vin tam byl taky.
Dodělával sem fólie na okna - z toho důvodu že když půjde nějaká lama kolem co něco chce tak se tam nedostane.
A teď budu dodělávat vyhledávání GPS.

Odesláno z mého GT-I9300

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: zabezpečení vozu

Příspěvek od petryk1 »

Ja mam tiez sledovanie gps, GSM. Nepouzivam.

Uživatelský avatar
rhomosapienc
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 306
Registrován: 27.01.2013 18:08
Bydliště: Praha

Re: zabezpečení vozu

Příspěvek od rhomosapienc »

Dost mě uklidňuje tvrzení o tom že s B6 jen tak nikdo neodjede každopádně finty jak a co zabezpečit jsou ale rozhodně se nemůžou psát takhle veřejně :D Každopádně já jsem měl vždy za to že B6 a Oktávka jsou dvě takový topky na čórku tak mám radost že to tak dle zdejších není

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

zabezpečení vozu

Příspěvek od hkr »

Golf a octavka, to jsou evergreeny
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: zabezpečení vozu

Příspěvek od sharik4x4 »

Passat 3C se prostě nekrade,protože lojza s tím neodjede a pokud to někdo umí a má na to drahý zařízení,tak si ukradne rok starý auto a ne desetiletej pelech. :fool:
Ještě jsem neslyšel o nikom z okolí,že by mu ukradli B6,B5 ano,u octavie je to 99% jistota,že si pro ní příjdou,když je TOP. :good:

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zabezpečení vozu

Příspěvek od teekey »

TOP je urcite dobre pojisteni, ale pokud zrovna radi nerozhazujete, tak si najdete maklere jinak to platite i 2x (nekdo jim musi zaplatit ty kancelare a lidi co v nich sedi) :wink:
Zamek zpatecky je dobra vec v kazdem aute, ale u "manualni prevodovky" jsou to vyhozene prachy :!:
Kazde auto by melo umet houkat, takze alespon zakladni alarm se sirenou, idealne nastaveny na "tichy rezim", kdy vam auto nepipa pri kazdem odemykani - to je potom prekvapko, kdyz to zacne jecet.

Piskovani skel, tajne vypinace, paky na volant, paky na pedaly, GSM/GPS atd. - povazuji za zbytecnost, pokud mate dobrou pojistku.
(dobra pojistka znemana, ze nemusite mit zadne pi*ovinky v aute, aby jste dostali slevu)


Vsechno se to toci o te pojistce, pokud mate dobre havarijko, tak jedine co vas pak jenom zajima je, kdyz prijdete k autu tak ze skoda na nem pripadne bude vyssi nez vase spoluucast. Hodne lidi (ne)resi havarijko, to vetsinou do chvile nez se vam nejake auto ztrati a ikdyz se to B6 tak hojne netyka, tak ten pocit za klidny spanek stoji za to.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: zabezpečení vozu

Příspěvek od ricom »

pro info makléř taky chce vydělávat takže i ten na tvé pojistce něco má... jeho výhodou jest, že vybere tu pojišťovnu, kde dá tobě dobrou cenu a sám bude mít patřičnou provizi, pokud možno tu největší možnou..aby jsi si nemyslel kolego že to dělá za děkuju..

a jinak dobře zabezpečené auto vůbec není na škodu minimálně pro odradění smažek apod.. každopádně dobré havarijní a všekrycí pojištění beru jako samozřejmost, vždyŤ se to hoši pohybuje se vším všade okolo 10tis za rok..

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“