Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jaké pneu
PříspěvekNapsal: 02.11.2015 13:37 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

12.05.2012

3530

Praha

Jaký stav VTP??? Proc by mel v prvni rade resit technicak? I kdyby mel v technicaku jediny rozmer (coz pochybuju) nic na tom nevyresi, jedine, ze by si zbylé rozměry nechal dodatecne dopsat. Pri dovozech se sice stava, ze nezapisou vsechny rozměry, ale to neznamena, ze ma technicak chybu!

PříspěvekNapsal: 02.11.2015 16:25 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

02.06.2009

8001

v prdeli

nemáš pravdu Prochy.. ano při dovozech se občas chybička naskytne ale většinou úklepem.. nikoliv tím, že by někdo opomenul napsat 10 řádek pneu..
a jest dáno to, že co máš napsáno v tvém velké TP to můžeš mít na autě.. tudíž pokud tam něco nemáš, je záhodno aby jsi si to nechal dopsat..!!!

mě se zdá, že kolega se spíše přehlédl.. mělo by to být a vypadat přibližně takto.. a to si myslím že tam zdaleka nemám vše co by tam být mohlo..

Příloha:
TP.jpg

PříspěvekNapsal: 02.11.2015 16:38 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

12.05.2012

3530

Praha

A v cem nemam jako pravdu?

To ze mu tam muzou chybět nejake rozměry je dost mozne (úředník se muze uklepnout, nebo tam nenapise vsechny rozmery), ale i tak je technicak v poradku a pri pořízení kol by ses mel ridit podle nej! Nebo si koupit jina kola a nechat je dopsat, pokud to jde.

Kolega si mysli, ze pro zimní kola ma jen jeden rozmer, protoze jen u jednoho je m+s, tak mu pisu, ze i ostatni rozmery v technicaku muze pouzit pro zimní. Ale zcela jiste je i tak technicak v poradku ( i kdyby ad absordum mel v nem jen jeden rozmer a to ten pro zimní) a neni na tom co resit, pokud tedy majitel netouží po jinych kolech....
A co se tyce hlasky na reseni technicaku v pripade absence nejakeho rozmeru oproti standardu, tak ta je mimo, protoze technicak je i tak OK.

PříspěvekNapsal: 02.11.2015 16:41 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

26.10.2012

3016

Praha/Jižní Čechy

chasi1 píše:
KJirka píše:
napiš sem, co máš za varianty v TP. Docela by mě to zajímalo.

205/50 R17 93V, pouze jediný rozměr .

Rozměr pouze pro zimní. Tzn. tento rozměr nesmíš mít jako letní.

Prochy01 píše:
Kolega si mysli, ze pro zimní kola ma jen jeden rozmer, protoze jen u jednoho je m+s, tak mu pisu, ze i ostatni rozmery v technicaku muze pouzit pro zimní. Ale zcela jiste je i tak technicak v poradku ( i kdyby ad absordum mel v nem jen jeden rozmer a to ten pro zimní) a neni na tom co resit, pokud tedy majitel netouží po jinych kolech...

Přesně jak píše Prochy.

Kapišto?

PříspěvekNapsal: 02.11.2015 16:54 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

02.06.2009

8001

v prdeli

píšeš to dobře Prochy :good: :good: :good: já myslel ve smyslu že pokud by tam neměl napsané ty pneu viz můj obrázek tak je prostě nemůže použít,protože holt je nemá zapsané v TP a musel by učinit kroky aby je tam zapsané měl.. chapito.. :drinks: :drinks:

jako že se to řídí tím, co je psáno v TP to je dáno a co tam není tak tam prostě není a ty to nemůžeší použít..

PříspěvekNapsal: 04.11.2015 12:35 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

13.04.2012

22

Tak jsem se dnes podíval na originál celého techničáku a samozřejmě jsem tam našel i jiné rozměry ( v dalších záznamech), chyba byla v tom, že jsem si do mobilu nevyfotil celý TP a moje neznalost TP. Takže děkuji za veškeré informace, zase jsem se přiučil a svůj problém vyřešil. Díky

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]