passat pro souseda

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
ladulel
Závodník
Závodník
Příspěvky: 570
Registrován: 24.07.2010 14:17

Re: passat pro souseda

Příspěvek od ladulel »

Pokuď mu k tomu nedá majitel příležitost, tak je to volba dobrá pořád. :D

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: passat pro souseda

Příspěvek od sharik4x4 »

Příležitost dělá zloděje a to je pořekadlo, které platí a těžko se mu ubránit.Leda se z uživatele auta stát jeho bodyguardem/otrokem/. :D

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: passat pro souseda

Příspěvek od klasek »

Qido píše:Musíš také čít pozorněji. Kdo neudělá na ojetině vstupní servis je debil. Tečka.

Se spotřebou souhlasím.
Dál bych to nekomentoval a nerozebíral. Je to úplně šumák.....

Holky nechte toho..... není to pravda na 100%, že musíš vždycky udělat vstupní servis s rozvodama a různejma chujovinama, když je to už hotový neb se to dělalo v horizontu 2 let(rozvody). Záleží co a od koho to kupuješ. Na mojim bejvalim se nemuselo dělat, protože sem to všechno udělal :sorry: a na caramelle mě to čeká až za 20000km a nebo 2 roky.

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: passat pro souseda

Příspěvek od Lukkii »

klasek píše:
Qido píše:Musíš také čít pozorněji. Kdo neudělá na ojetině vstupní servis je debil. Tečka.

Se spotřebou souhlasím.
Dál bych to nekomentoval a nerozebíral. Je to úplně šumák.....

Holky nechte toho..... není to pravda na 100%, že musíš vždycky udělat vstupní servis s rozvodama a různejma chujovinama, když je to už hotový neb se to dělalo v horizontu 2 let(rozvody). Záleží co a od koho to kupuješ. Na mojim bejvalim se nemuselo dělat, protože sem to všechno udělal :sorry: a na caramelle mě to čeká až za 20000km a nebo 2 roky.
... no tak pokud tu jistotu máš OK. Ale při koupi auta bez servisky a musíš spokojit s tvrzením "že to bylo uděláno". A to je celkem častý jev.
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: passat pro souseda

Příspěvek od Qido »

Tak nějak. Také jsem po koupi nědělal rozvody. Ale okamžitě jsem jel na vyvažováky, všechny filtry a olej. TO JE PROSTĚ ZÁKLAD!

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: passat pro souseda

Příspěvek od teekey »

klasek píše:Záleží co a od koho to kupuješ.
otazka je zda to za to stoji :?: Udelat pocatecni servis stoji dneska par kacek oproti kupni cene vozu a mas klid, nikdy nevis jakou znacku/kvalitu tam dotycny dal, co vsechno vymenil, kdo to delal/zda to spravne nastavil a seridil. Je to vzdy pouze a jen o mire-rizika. Koupit auto napriklad od nekoho z mistnich "ukecancu" (uzivatel s historii vice jak 5 let a 1000 postu) tak mu snad i verim, jinak ani kdyby to bylo ve smlouve -> staci jak tezko se s nekym hada kvuli par stovkam, kdyz trefis na smejda na bazaru natoz z neho tahat tisice za mrtvy motor.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“