Nelze se připojit k jednotce dveří B7

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
karlos3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 24.05.2008 21:48

Nelze se připojit k jednotce dveří B7

Příspěvek od karlos3 »

Zdravím, mám prosbičku, namontoval jsem u svého Passata Combi B7(r.v.11/2014) vystražné lampičky do všech dveří(Vše originál, materiál i zapojení). Přední dveře jsem v pohodě nakodoval a svítí, ale mám problém u obou zadních dveří, nemužu se ani spojit z jednotkou :negative: ...prostě jako když jednotky neexistují, VCDS vyskočí okno, "at zkontroluju připojení k jednotce a jestli jsou vůbec namontovány" :negative: ...přitom u obou zadních dveří vše funguje, zamykaní, okna, prostě vše jak má, ale diagnostika se tvaří jako když tam jednotky vůbec nemám :evil: ...
Nemáte někdo prosím radu???...

Předem moc díky místním šikulům !!!
VW Passat B7 Combi, r.v.11/2014....2.0TDI 130kw

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Nelze se připojit k jednotce dveří B7

Příspěvek od Ergo »

Zadní dveře se kodují přes přední (v rolovací liště si otevři zadní jednotky). Zadní dveře jsou jako subsystem.

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze se připojit k jednotce dveří B7

Příspěvek od Nwkt »

Přesně tak. A pokud nebudou fungovat ani po nakódování tak prohoď kabely :-)

Uživatelský avatar
karlos3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 24.05.2008 21:48

Re: Nelze se připojit k jednotce dveří B7

Příspěvek od karlos3 »

Moc díky, už to svítí!! :good: Netušil jsem, že se zadní dveře kodují přes přední :158: ... Moc moc díky za radu!!!! :D
VW Passat B7 Combi, r.v.11/2014....2.0TDI 130kw

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“