Turbo BKP

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
manesik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 370
Registrován: 01.05.2010 15:26
Bydliště: Praha

Re: Turbo BKP

Příspěvek od manesik »

nahoře je chladič výfukových plynu, ale stejně myslim že by to vrchem nešlo, neni tam tolik místa. Spodem to de krásně.

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Re: Turbo BKP

Příspěvek od Klejzlik »

Jo zrovna na to jsem se chtěl zeptat, zda má někdo zkušenosti s tím, že když si právě sundam tebou zmineny chladič výfukových plynu, zda tam nové turbo se s voda má dostanu ;-), spodem to skrz demontáž co jsem udělal je fakt ježek v kleci :-D napravnici se mi vážně dávat dolů nechce

manesik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 370
Registrován: 01.05.2010 15:26
Bydliště: Praha

Re: Turbo BKP

Příspěvek od manesik »

ted koukam, ze mas DSG...takže je možné že tam budeš mít mmálo míste. u manualu tam mám místa dost...

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Turbo BKP

Příspěvek od Jirka. »

Poloosa ven, nápravnice může zůstat páč to nemá filtr
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Re: Turbo BKP

Příspěvek od Klejzlik »

Jirka. píše:Poloosa ven, nápravnice může zůstat páč to nemá filtr
Poloosu mám povolenou pouze na převodovce, možná máš vážně pravdu, že kdybych jí vytáhl úplně,tak to vážně půjde líp, nicméně to v mém případě nehoří, takže si dávám na čas a nevěnuju té výměně velkou pozornost, ve smyslu musím to mít co nejrychleji. Aktálně jsem si vzal pár držáků s rzí do práce, otryskám,dám komaxit a můžeme pokračovat..
Každopádně poloosa asi fakt půjdě úplně dolů :potlesk:

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Turbo BKP

Příspěvek od sharik4x4 »

Tak to vypadá na kompletní renovaci veteránů. :laugh:
Komaxit,chrom,leštěnka...

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Turbo BKP

Příspěvek od Jirka. »

sharik4x4 píše:Tak to vypadá na kompletní renovaci veteránů. :laugh:
Komaxit,chrom,leštěnka...
Hlavně nezapomenout nachromovat šroubky. A matky na svodech byly v originále poměděný, na to pozor, kdyby se v tom chtěl někdo na testaci veteránů štourat :laugh:
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Re: Turbo BKP

Příspěvek od Klejzlik »

Ani to nebolelo a je tam, sakra kdyby to někdo dělal stačí fakt povolit poloosa na převodovce, vytáhnout první dil vyfuku a už to není ježek v kleci a jde to krásně, napravnici fakt dolů jít nemusí ;-)
Přílohy
20151128_161003.jpg

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Turbo BKP

Příspěvek od sharik4x4 »

No je vydět,že si potrpíš na třpitivý věci. :fool:
Ty pokovený matky na svody si tam dal proč?
Nenapadlo tě ,že ty původný,které tam byly,sice nejsou tak hezký,ale mají svůj důvod proč se tam dávaj. :fool:

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Re: Turbo BKP

Příspěvek od Klejzlik »

sharik4x4 píše:No je vydět,že si potrpíš na třpitivý věci. :fool:
Ty pokovený matky na svody si tam dal proč?
Nenapadlo tě ,že ty původný,které tam byly,sice nejsou tak hezký,ale mají svůj důvod proč se tam dávaj. :fool:

Urcite mají svuj důvod ale to tebe nenapadlo, že z toho kvanta byla vic jak pulka šla ven skrz rez a zapeceni i se steftem. No to te vážně napadnout mohlo

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Turbo BKP

Příspěvek od sharik4x4 »

Asi si mě nepochopil,ale ocelové matky na svody či výfuk dá jenom blázen. :fool:
To jako myslíš ,že ty origo mosazný jsou tam pro srandu králíku.Za mě je to prasečina,kterou bych se raději ani nechlubil, a mužeš to zdůvodňovat, jak chceš.
Prostě takhle NEEEE! :negative:

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Re: Turbo BKP

Příspěvek od Klejzlik »

Jo nenaděláš nic, mě to třeba netrápí vůbec, psát Ti totiž, že čekám na další těsneni, které nedodali i s matkama a házet ti tu na svou obranu email z minulého týdne, kde jsem tohle rešil s obchodem by byla asi větší zábava, jak tu čist tohle ale tohle mě baví vic.
Respektive ať máš klid ej si spánek, matky tam nejsou dotazeny a drží turbo jen na miste ať se muže skládat vic, pokud chceš mámo moje i email s datem, že jsem to rešil dřív, než jsis toho všiml udělám ti radost a klidné ti ho preposlu ale to je asi zbytecne co :-)

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Turbo BKP

Příspěvek od sharik4x4 »

Já mám spaní v pořádku.Je to tvoje auto,dej si tam co chceš,ale pak se tu s tím nechlub,protože dobrý automechanik to takhle neudělá.Protože ví,že ocelový matky na výfuku už těžko někdo povolí. :negative:
Je to stejný,jako když někdo dá šrouby na lepidlo a místo těsnění super červený silikon.Taky prasečina. Pak je radost něco na autě rozebírat po "domácím kutilovi". :good:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Turbo BKP

Příspěvek od KJirka »

Sharik má jako motorář asi vlastní hořký zkušenosti, tak se nemůžeš divit, že takhle reaguje.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Re: Turbo BKP

Příspěvek od Klejzlik »

Já chápu, že takhle raguje a ani se nehadam, docela ho chápu ale když už nevím jak to je, tak nepisu kraviny ohledně mosazi, matky jsou totiž měděné a jsou objednané ale dokazovat mu to nebudu, nejsem idiot abych tam dal obyc pozinkovene matky

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“