Uživatelský manuál na passat B7 (2011)

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Uživatelský manuál na passat B7 (2011)

Příspěvek od ppfox »

tak ji to stáhni v tý ruštině ne? vypadáš že nejsi 20tník :D tak žena rusky ještě třeba umí :D
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

smrža
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 27.02.2008 13:11

Re: Uživatelský manuál na passat B7 (2011)

Příspěvek od smrža »

ppfox píše:tak ji to stáhni v tý ruštině ne? vypadáš že nejsi 20tník :D tak žena rusky ještě třeba umí :D
:lol: Tak to bohužel neklapne. Já jsem se na škole ruštině už vyhnul a drahá choť je ještě mladší. Zas takovej kmet ještě nejsem :wink:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Uživatelský manuál na passat B7 (2011)

Příspěvek od KJirka »

smrža píše:
KJirka píše:tvůj problém tudíž asi není v tom, že to neumíš najít, ale že nevíš, v čem jezdíš. Určitě nebudu stahovat 60 MB, abych se podíval dovnitř. Myslím, že k tomu úplně stačí přečíst si název: VW Volkswagen Passat B6/B7 Rok výroby 2005 - 2014 !!! Takže to tam asi nejspíš někde schovaný bude, ne ? Možná to maj jen trochu zpřeházený.
A mimochodem, když už se tak pěkně rozčiluješ. Zdaleka nejsi první, kdo se tu v poslední době na ten manuál ptal a zdaleka to není poprve, co sem ten odkaz někdo dával. Jenomže, abys tohle na těch "nepřehledných" stránkách našel, musel bys použít takovou šikovnou ikonu HLEDAT na horní liště. Možná bys pak zjistil, že to zase až tak nepřehledný neni.
Fakt mě ty blbe udivuje, že máš stále tu nutkavou potřebu tu pořád prudit a k něčemu se vyjadřovat, i když se tě nikdo na nic neptal a nikoho tu nezajímáš. Slušně jsem požádal někoho ochotného a znalého věci o odkaz na český manuál k passatu B7, který se mi bohužel nedaří nikde na netu najít. Nic víc, nic míň. Tak proč máš potřebu tu stále mlít hovna? Buď drž hubu a vůbec se neozývej nebo sem ten odkaz hoď když seš tak chytrej. Mimochodem ty přemoudřelej hňupe, když píšu že mám passata B7 z roku 2011 v motorizaci 1,6 TDi a sháním k němu manuál, tak asi fakt nepotřebuji manuál ke starý B6 a kecy o faceliftu si odpusť. Všem kromě tebe "KJirko" se omlouvám, že jsem teď už trochu ulít a byl poněkud vulgárnější. Jak jsem starej, tak mě ale hovada jako jsi ty prostě nepřestávají vytáčet.
No drzej seš pěkně, všechna čest. A natvrdlej ještě víc. Opakovaně se ti snažím říct, že ten dotaz už tu byl víckrát. Já sem ten funkční odkaz už našel, ale jistě nečekáš, že ti ho teď budu dávat. A napříště bych si vyprosil, aby sis o mě otíral hubu. Tohle si zkoušej doma na svojí starou, burane.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

smrža
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 27.02.2008 13:11

Re: Uživatelský manuál na passat B7 (2011)

Příspěvek od smrža »

Jedinej buran, kterej tu celou tuhle slovní přestřelku vyvolal, jseš tu ty. Prostě už raději drž hubu a hlavně si neber do svý idiotský huby mají "starou"!!

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Uživatelský manuál na passat B7 (2011)

Příspěvek od denis.82 »

smrža píše:Jedinej buran, kterej tu celou tuhle slovní přestřelku vyvolal, jseš tu ty. Prostě už raději drž hubu a hlavně si neber do svý idiotský huby mají "starou"!!
No ty jsi panacku toho rozumu ocividne moc nepobral...uz jen diky tomu, ze kupujes Passata s motorem 1.6. Navic ti ho prodal jeden z top podvodniku (emdecars). Tak si radeji odkladej penize, az si pro to auto prijdou z financaku a na manual se vyser, stejne by z nej tvoje stara nic nevycetla.
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Uživatelský manuál na passat B7 (2011)

Příspěvek od KJirka »

vyser se na něj ! On se zas vrátí odněkud v noci napálenej a bude silnej, jak silnice. Z těch "příspěvků" chlast přímo dýchá. Kromě toho dnešního teda. To byl zrovna ráno nasranej, že musí do kolbenky :laugh: :laugh: :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Uživatelský manuál na passat B7 (2011)

Příspěvek od Lukkii »

KJirka píše:vyser se na něj ! On se zas vrátí odněkud v noci napálenej a bude silnej, jak silnice. Z těch "příspěvků" chlast přímo dýchá. Kromě toho dnešního teda. To byl zrovna ráno nasranej, že musí do kolbenky :laugh: :laugh: :laugh:
...že s ním vůbec ztrácíš čas....stačí prostě hledat, na netu je vše a co není tam, je tady ;-)
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

tomant
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.10.2011 00:55

Re: Uživatelský manuál na passat B7 (2011)

Příspěvek od tomant »

a nebo zajít do VW, vrazit tam dvě kila prodavači, jestli by se nepodíval do skladu a nějakej tam nevykouzlil a ejhle co se nestane, najednou nestojí 1300 :-) jinak manuál je za 1000,- a komplet i s rádiem za 1800,- stejně cenovou politiku VW nechápu, škodovku člověk stáhne z ofiko stránek a tady dělají drahoty :-) :fool:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“