sjete pneu na vnitrni strane u vsech kol

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Jackian
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 09.08.2010 16:57

sjete pneu na vnitrni strane u vsech kol

Příspěvek od Jackian »

Zdravim,
mam passat 3c variant, na podzim pri vymene pneu na zimni, jsem zjistil, ze jsou sjete pneu z vnitrich stran na vsech kolech. Predek byl sjety tak,ze sly videt draty a zadek byl na tom trochu lip. Jednalo se o pneu Dunlop BlueResponse. Gumy najely cca 25 000km.
Myslel jsem, ze je to nekvalitnim pneu, ale dnes po kontrole zimnich zjistuji stejny problem. Geometri jsem zatim nedelal, jelikoz jsem dostal radu, ze pri spatne geometrii se nesjizdi vsechny 4 gumy stejne jako v mem pripade. Muze mi nekdo prosim poradit nebo mate nekdo stejnou zkusenost? Diky

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: sjete pneu na vnitrni strane u vsech kol

Příspěvek od Kwapo »

Geometrie nebo tlumiče ... ale vzhledem k tomu, že jsou to všechny 4, tak bych to tipoval spíš na ty tlumiče.
Ale na geo bych zajel tak jak tak ... to jsi měl ale udělat hned na podzim :roll:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: sjete pneu na vnitrni strane u vsech kol

Příspěvek od KJirka »

tlumiče se neprojevují sjetím vnitřků. Je to podle mě blbá geometrie, jak vyšitá.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: sjete pneu na vnitrni strane u vsech kol

Příspěvek od Qido »

Jackian píše:Zdravim,
Geometri jsem zatim nedelal, jelikoz jsem dostal radu, ze pri spatne geometrii se nesjizdi vsechny 4 gumy stejne jako v mem pripade.
U tuhle blbost Ti řekl kdo?
Geometrie. Měl jsi to udělat hned, stojí to pár korun a akorát sis zmařil sadu.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“