Spíš dotaz - dvouhmota

2005 - 20..
Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Spíš dotaz - dvouhmota

Příspěvek od Klejzlik »

Ahojte lidi, hele měnil jsem nedávno dvouhmotu na DSG, no je fakt, že jsem nevěřil těm 90kg váhy dsg, přesvědčil jsem se o tom, že to lehký fakt není ale zvládl jsem to, nicméně k věci.

Má smysl nabízet starou dvouhmotu nebo jí můžu s klidem hodit do popelnice? Nějak jsem ai netušil, že turbo se dá dát taky na výkup,to jsem prodal, nicméně mě zajímá zda jde tohle i s dvouhmotou, právě jsem se dozvěděl, že dvouhmota jde taky repasovat ?

Díky

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Spíš dotaz - dvouhmota

Příspěvek od Qido »

Asi takhle. Nějaký zoufalec to koupí. A když seženeš někoho kdo by ji odkoupil na repas, tím lépe pro Tebe.

Já bych ale s něčím takovým neztrácel čas.
Naposledy upravil(a) Qido dne 29.01.2016 11:09, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Re: Spíš dotaz - dvouhmota

Příspěvek od Klejzlik »

Qido píše:Asi takhle. Nějaký zoufalec to koupí. a když seženeš někoho kdo by ji odkoupil na repas, tím lépe pro Tebe.

Já bych ale s něčím takovým neztrácel čas.

Jo, od Vánoc jsem dělal turbo, pravda jsem dal nový, né repas. Sakra po Vánocích dvouhmota, teĎ rozvody, nebudu lhát, koruna by se hodila :-D nicméně to asi nechám ležet týden v garáži, pak o to zakopnu a hodím do popelnice ;-)

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Spíš dotaz - dvouhmota

Příspěvek od Prochy01 »

Ale zase te teď ceka 250k bez starosti ;-) vse uz mas vyměněno :good:
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Re: Spíš dotaz - dvouhmota

Příspěvek od Klejzlik »

Prochy01 píše:Ale zase te teď ceka 250k bez starosti ;-) vse uz mas vyměněno :good:
No v to doufám, ještě dělám olej v DSG, času málo.. Benzínová B5,5 zatím slouží :-D ale už se nemůžu dočkat, až vyjedu mojim ;-)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“