Servis mě oškubal o 60 000 Kč, jak postupovat?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
JirkaDeLucina
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 15.09.2014 16:43
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Servis mě oškubal o 60 000 Kč, jak postupovat?

Příspěvek od JirkaDeLucina »

Přátelé, tak je tady obrovský posun kupředu, auto už mám od minulého pátku a jezdí !!! První servis dodal jen poškozená kolečka ve vyvažovácích a bral to za uzavřené. V novém servise ale zjistili, že je chytnutá i olejová pumpa, tak jsem to šel do prvního servisu také reklamovat a hle, dodali i novou pumpu. Na olej, za který jsem zaplatil nekřesťanský peníz (2450Kč s DPH, jó to jsem ještě vůbec netušil kolik co stojí, moje první vážná oprava) a ujel maximálně 1 kilometr se ale vykašlali a nedali nový, ale budiž. V druhém servise vše namontovali, dal jsem jim i turbo, které jsem tady přes club koupil a šlape dobře. Také mi udělali nově rozvody (docela se divili, že v tom prvním servise rozvody vůbec nedělali), vyměnili vodní pumpu, která už nějak netlačila a je to. Auto jede. V druhém servise jsem teda ještě nechal cca 15 000 Kč. Docela se mi teda celá tahle sranda prodražila.

Dodávám ještě ceny z druhého servisu (ceny i s DPH):

- rozvodová sada: 2733 Kč
- vodní pumpa: 1200 Kč
- sada těsnění turba: 960 Kč
- kosti stabilizátoru (2x): 920 Kč
- olejový filtr: 190 Kč
- olej mobil 5w-30 ESP (5l): 1200 Kč
- fridex (4l): 440 Kč
- výměna rozvodu: 2000 Kč
- výměna turba: 3000 Kč
- výměna ozubených kol, olejového čerpadla, klikové hřídele: 1800 Kč
- výroba držáku stabilizátoru (byl urvaný už od předchozího majitele): 500 Kč

Vím, že kdybych si díly posháněl sám, tak ještě ušetřím (třebas olej 5 l za cca 850 Kč apod.), ale vzhledem k tomu, že auto stálo už v druhém servise a řešila se ta reklamace, tak jsem jim do opravy nijak nezasahoval a šlo to v tom novém servise ráz na ráz.

Určitě uvítám jakékoliv Vaše názory ;)
Passat 3C sedan, diesel 2.0, 103 kW, BMP, 2006

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Servis mě oškubal o 60 000 Kč, jak postupovat?

Příspěvek od ricom »

snad jen aby jsi si dal více pozor příště a jestli mohu doporučit tak příště lepší CAstrol olej co má být..

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Servis mě oškubal o 60 000 Kč, jak postupovat?

Příspěvek od sharik4x4 »

No tak hlavně že to jezdí.Raději se neptám,za co všechno bylo těch 60t v prvním servise.Druhý servis je v pohodě. :D

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“