Voda v prostoru rezervy

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
prochyOva
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 10.11.2015 22:12

Voda v prostoru rezervy

Příspěvek od prochyOva »

Zdravim, mam VW CC 2012. Asi tyden zpet jsem zacal citit silny zapach ve vozidle. Nakonec jsem nasel vodu pof rezervou ( koberecek pod kolem byl mokry a pod kobereckem trosku vody). Projizdel jsem ruzna fora a tech pricin je nekolik. Ja jako laik pres auta nemam sanci problem sam vyresit. Neni tady nahodou nekdo z okoloi Ostravy, kdo by se na to podival( samozrejme za ukon zaplatim)? Nechce se mi s timto do autorizovaneho servisu, ptz zkusenost s jejich resenim mimovsednich problemu neni dobra. Popripade nejake vase zkusenosti u tohoto modelu. Diky

mitti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 203
Registrován: 08.12.2013 20:01
Bydliště: Skalica

Re: Voda v prostoru rezervy

Příspěvek od mitti »

Mrkni sa, ci nemas nahodou vypadnutu, pripadne ucpanu odtokovu hadicku v piatych dverach......Ak zdvihnes dvere, tak by si ju mal vidiet, je na leme v prostriedku....

prochyOva
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 10.11.2015 22:12

Re: Voda v prostoru rezervy

Příspěvek od prochyOva »

Tak hadicka je v poradku. Prostor pod rezervou jsem vysusil, posledni dva dny pravidelnych destu a zatim ani kapka uvnitr.
Jeste me napadlo, ze nez jsem zacal citit zapach, umyl jsem auto na wapce na ktere byl proud strasne silny oproti jinym wapkam. Tak jestli to nema nejakou souvislost. Budu pozorovat a uvidime co bude.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“