Destovy senzor

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
acerbis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 07.02.2016 14:38

Destovy senzor

Příspěvek od acerbis »

Zdravim, panove... Mel bych otazecku. Nedavno jsem mel na Passatu dole predni naraznik kvuli nastaveni vysky svetla a kdyz jsem ho mel dole, nefungovaly mi predni sterace. Po nasazeni normalne fungovaly, ale ted mi nefunguje destovy senzor, chova se jen jako cyklovac. Nevite, co by s tim mohlo byt? Je tam nekde nejaky cidlo pod naraznikem nebo tak neco??

Diky za rady

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Destovy senzor

Příspěvek od Ergo »

Stěrače nefungovaly, protože jsi měl otevřenou kapotu.
Žádné čidlo tam není, diagnostika napoví.

acerbis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 07.02.2016 14:38

Re: Destovy senzor

Příspěvek od acerbis »

Ergo, diky moc za odpoved, zkusim tedy tu diagnostiku...

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Destovy senzor

Příspěvek od Prochy01 »

acerbis píše:Zdravim, panove... Mel bych otazecku. Nedavno jsem mel na Passatu dole predni naraznik kvuli nastaveni vysky svetla a kdyz jsem ho mel dole, nefungovaly mi predni sterace. Po nasazeni normalne fungovaly, ale ted mi nefunguje destovy senzor, chova se jen jako cyklovac. Nevite, co by s tim mohlo byt? Je tam nekde nejaky cidlo pod naraznikem nebo tak neco??

Diky za rady
A jak jinak by se destak mel chovat? vzdyt je to cyklovac, ktery pozná mokré sklo. Nemas jen nastavenou velkou citlivost - prava packa..
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

acerbis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 07.02.2016 14:38

Re: Destovy senzor

Příspěvek od acerbis »

Zdravim, panove... Mel bych otazecku. Nedavno jsem mel na Passatu dole predni naraznik kvuli nastaveni vysky svetla a kdyz jsem ho mel dole, nefungovaly mi predni sterace. Po nasazeni normalne fungovaly, ale ted mi nefunguje destovy senzor, chova se jen jako cyklovac. Nevite, co by s tim mohlo byt? Je tam nekde nejaky cidlo pod naraznikem nebo tak neco??

Diky za rady


A jak jinak by se destak mel chovat? vzdyt je to cyklovac, ktery pozná mokré sklo. Nemas jen nastavenou velkou citlivost - prava packa..
On ten senzor prave nepozna, ze uz je setreno, mam citlivost uplne vlevo. Stira, ale stira porad, i kdyz uz je sklo cisty. Myslel jsem si, ze to muze byt treba steracema, tak jsem koupil novy, ale stiraji porad, jako by to cidlo vubec nedostavalo signal.

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Destovy senzor

Příspěvek od Prochy01 »

Nemel jsi měněny sklo? Destak je na spešl gelu, navic kdyz se zmeni typ skla muze byt potreba i nastavit citlivost. Jestli ne, a se sklem ani s destakem nebylo nic děláno, tak mrknout jestli nepise chybu, pripadne zkontrolovat jeho nastaveni... ;-)
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“