Osvětlení popelníku

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Palok1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 06.03.2011 18:44
Bydliště: Jižní Čechy kousek od ČB

Osvětlení popelníku

Příspěvek od Palok1 »

Zdravím vás všechny.Jsem tu nový a hned mám dotaz.
Koupil jsem Passata r.v. 2007 a zjistil jsem, že mám pravděpodobně nekuřácké provedení, protože v zadu není popelník a není v autě žádný zapalovač. Vepředu je místo zapalovače jen plastová záslepka z nápisem 12V. Chtěl bych se, ale zeptat jesti je ta zásuvka osvětlená nebo ne. Nesvítí vepředu ani vzadu ten kroužek kolem zásuvky.
Díky za odpověď.
Auta jsou můj koníček.

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Osvětlení popelníku

Příspěvek od uncompromised »

Palok1: popelník vzadu je v pravých dveřích, třeba ho tam mít nebudeš, ale jen kdyby náhodou, já jsem ho taky našel až po delší době :D zásuvka by osvětlená měla být, nevím jaký je důvod nesvítit nekuřákům :)

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvětlení popelníku

Příspěvek od ejne »

moze byt ze tam mas vypalenu ziarovku. treba zobrat vybrat popolnik a potom vybrat tu plastovu krytku ktoru tamuvidis. a potom mozes vybrat ziarovku a vymenit
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Palok1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 06.03.2011 18:44
Bydliště: Jižní Čechy kousek od ČB

Re: Osvětlení popelníku

Příspěvek od Palok1 »

uncompromised píše:Palok1: popelník vzadu je v pravých dveřích, třeba ho tam mít nebudeš, ale jen kdyby náhodou, já jsem ho taky našel až po delší době :D zásuvka by osvětlená měla být, nevím jaký je důvod nesvítit nekuřákům :)
Já právě v zadních dveřích popelník nemám. Je tam jeden plast nad reprákem, s kterým nic neuděláš. Mám tam jen zásuvku v tom středovém tunelu a jinak nic a ve předu je jen ta záslepka v zásuvce a opravdu ani jedna zásuvka nesvítí. A že by odešly obě žárovky? 8O
Auta jsou můj koníček.

Palok1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 06.03.2011 18:44
Bydliště: Jižní Čechy kousek od ČB

Re: Osvětlení popelníku

Příspěvek od Palok1 »

Ještě jsem tady našel, že k té zásuvce je pojistka na straně spolujezdce č. 35, ale tu já tam mám volnou a nejsou tam ani kontakty. Tak to už fakt nevím. Asi to tak je z výroby. Nemáte někdo schéma pojistek pro Passata r.v. 10/2007 motor 2,0TDi 125kw BMR.
Dík moc.
Auta jsou můj koníček.

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvětlení popelníku

Příspěvek od ejne »

schema poistiek je tu v FAQ ja som ju tam daval. ta poistka je na funkcnost zasuviek a nie na podsvietenie a osvetleny je len predny popolnik

pri spolujazdcovy je zasuvka ale na 230 V poistka ( moze byt ze aj zadna je tam ale kufrova )
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Palok1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 06.03.2011 18:44
Bydliště: Jižní Čechy kousek od ČB

Re: Osvětlení popelníku

Příspěvek od Palok1 »

Dik schéma jsem našel.
Jak se vyndá ten popelník, abych se dostal k té žárovce. Dole na dně jsou dva šrouby ,které jsem povolil, ale stejně mi to nejde ven. Musí se ještě něco sundat nebo jen silou zapáčit? bojím se abych něco neurval.
PS: proud do zásuvky mi jde jen když mám zaplé zapalování to je taky normální? U Audi mi jde do zásuvky proud i když nemám klíčky v zapalování neboli stálé napětí. Dík moc za radu.
Auta jsou můj koníček.

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvětlení popelníku

Příspěvek od ejne »

napatie do zasuvky ti ide len ked mas kluc v zapalovani je to normalne u prvych modelov to slo aj ked bol vypnuty motor.

co sa tyka vybratia popolnika . odskrutkujes tie skrutky. musis vybrat aj okolo paky dekor a az potom ti pojde popolnik vonku
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Palok1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 06.03.2011 18:44
Bydliště: Jižní Čechy kousek od ČB

Re: Osvětlení popelníku

Příspěvek od Palok1 »

Ten plast kolem řadičky je tam jen nacvaklí?
Takže jen vycvaknout nahoru? Stačí jen ta kožená manžeta, nebo i ten plast s tlačítky co je ESP.
Auta jsou můj koníček.

baxxter222
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1287
Registrován: 07.05.2010 18:17
Bydliště: ruzomberok,SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvětlení popelníku

Příspěvek od baxxter222 »

tu mas link ako dat dole dekor.takze budes vediet ako dat dole dekor pri radicke a tym padom ako pojde aj ten popolnik

http://www.passat3c.info/cms_neu/index.php?page=148" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=17250" onclick="window.open(this.href);return false;

Palok1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 06.03.2011 18:44
Bydliště: Jižní Čechy kousek od ČB

Re: Osvětlení popelníku

Příspěvek od Palok1 »

Zdar hoši nevím jak je to možný ale nemůžu to za boha sundat drží to jako blázen a páčit se bojím aby mi to neprasko.
Ten chromovej rámeček z manžetou se musí nejdřív sundat, nebo to jde vyndat celý i s tlačítkovým panelem jako jeden kus?
Podle toho linku se to rozebírá kus po kuse, ale to mi právě nejde.
PS: ten rámeček se musí nejdřív vycvaknout na straně u popelníku?
Dík
Auta jsou můj koníček.

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvětlení popelníku

Příspěvek od CoolXman »

vycvakni cely ten dekor vcetne tech tlacitek, ten vnitrek se vycvakavt nemusi a ani to neni vhodny
vycvakni jednu bocni stranu, pak druhou (na kazdy strane jsou 2 nacvakavatka) :-)
pokud mas dekor hlinik, ten je pevnejsi, muzes to vzit silou, ale doporucuju nejaky plastovy udelatka (sroubovak asi ne)
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Palok1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 06.03.2011 18:44
Bydliště: Jižní Čechy kousek od ČB

Re: Osvětlení popelníku

Příspěvek od Palok1 »

Tak je to vyměněný. Osvětlení již funguje.
Dík moc. :good: :thanks:
Auta jsou můj koníček.

ladiss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 25.02.2009 23:16

Re: Osvětlení popelníku

Příspěvek od ladiss »

Je nějaká možnost ,aby šel proud do zapalovače i bez klíčku ?

Palok1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 06.03.2011 18:44
Bydliště: Jižní Čechy kousek od ČB

Re: Osvětlení popelníku

Příspěvek od Palok1 »

ladiss píše:Je nějaká možnost ,aby šel proud do zapalovače i bez klíčku ?
To bych taky chtěl. Předtím jsem měl Audi a tam to tak fungovalo. No vono vůbec Audi výbavou bylo někde jinde i když byla o 8 let starší než můj současný Passátek. :158:
Jedině to napřahnout někam na stálý napětí.
Auta jsou můj koníček.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“