elektrické sedačky v Passat 3C kde nebyly

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
mada-faka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 29.03.2016 21:15

elektrické sedačky v Passat 3C kde nebyly

Příspěvek od mada-faka »

Ahoj všichni, mám passat který měl klasické sedačky bez elektriky. Nyní jsem koupil sedačky kde řidičova má naklápění opěradla v elektrice. Jinak posuv dopředu a dozadu je manuální. Sedačky jsem prohodil zapojil do konektorů a naklápění opěradla ani ten čtyřsměrový ovladač na boku sedačky nefunguje. Chci se zeptat zda musím něco nastavovat přes diagnostiku nebo jen přidat pojistku. Předem děkuji

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: elektrické sedačky v Passat 3C kde nebyly

Příspěvek od Jirka. »

Není tam kabeláž
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

mada-faka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 29.03.2016 21:15

Re: elektrické sedačky v Passat 3C kde nebyly

Příspěvek od mada-faka »

To je divné podle konektorů a všech kabelu je vse uplne stejné nic navíc na te kožené elektricke sedačce neni oproti manuální latkove. Kdyby tam mela byt kabeláž tak mi nějaký konektor bude chybět zapojit.

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: elektrické sedačky v Passat 3C kde nebyly

Příspěvek od Jirka. »

Nafot konektor u řidičové sedačky, ten co je výhřev+ovládání. A porovnej počet kabelů. Pokud si neměl el. sedačku z výroby, tak tam k tomu kabeláž určitě není.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“