Rady při výběru Passata B6 Kombi

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rady při výběru Passata B6 Kombi

Příspěvek od ricom »

sharik4x4 píše:Tak spodek u VW drží,takže slabina bude hlava,vstřiky,DPF.Takže pokud někdo má novou hlavu,vstřiky na svolávačku,vyřešený vyvažováky ,tak si troufnu říct,že nebude problém s nájezdem přes půl mega.
tak to jsem vcelku zvědavej jak dopadnu já :drinks: :thanks: :thanks:

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady při výběru Passata B6 Kombi

Příspěvek od Nemo »

Sharik, to mi chces povedat, ze nove b8 biturba chcipaju po 150 000? To snad nie....

Odoslané z Lenovo X2-CU pomocou Tapatalku
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Rady při výběru Passata B6 Kombi

Příspěvek od sharik4x4 »

V B8 ještě neumíraj,to přijde tak za 3 roky.Měl jsem namysli motor v T5 132KW 2,0 Bi-TDI vyráběný od 2009.To je první Bi-turbo u VW a hned velkej průser.Všechny Bi-turba mají velkou umrtnost,protože výkon motoru je za hranou,což se negativně projeví na životnosti.Nedávno jsem měl jet pro A6,2012,230KW nebo kolik to mělo a ve 170t GO motoru v Audi, tak si to pán rozmyslel,kupovat auto za 3/4 míče s tak dobrým motorem.Dále info přímo od mechanika z VW .Za 1týden 3 reklamace na turba u 140KW motorů.Najeto 00hovn0. Asi náhoda? Ale lidi to chtěl a tak to budou vyrábět dál a dál.
Takže kupujte si tyhle "nej" motory,alespoň bude dostatek práce. :laugh: :laugh: :laugh:
Oprava vyvažovacích modulů na 2,0TDI a jiné pomsty od VW Group.www.vyvazovaky.cz,tel. 604543482

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“