OPS chyba - zřejmě chyba v kabeláži?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
dr.t
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 214
Registrován: 12.10.2010 20:06

OPS chyba - zřejmě chyba v kabeláži?

Příspěvek od dr.t »

Před 3 týdny se mi zbláznil OPS, střídavě pípal a vypínal se, občas jel, dle dg chyba levého chrom čidla, nezdálo sr na něm to nafouknutí laku, co často popisované, po vymazání chyb vše dokola, tak jeho výměna za nové original, po vymazání chyb vše ok.
Včera jsem si všiml zničeného plastového předního podběhu vlevo, prasklý a již mírně vydřený od kola, dnes nouzově upraven ns pár dní, teď nemůže auto stát. A odpoledne začala chyba čidla znovu, vše dokola, jako původně, po smazání chyb hlásí pořád. Doufám, že nové čidlo je ok, žeby kabeláž? Neběží svazek od čidla někde po podběhu? Dík za rady.
Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: OPS chyba - zřejmě chyba v kabeláži?

Příspěvek od Ergo »

Pod podběhem žádná kabeláž není. Svazek k nárazníku leze pod předním světlem.
Přílohy
06.jpg

Uživatelský avatar
dr.t
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 214
Registrován: 12.10.2010 20:06

Re: OPS chyba - zřejmě chyba v kabeláži?

Příspěvek od dr.t »

Dík za foto, ale jak vidím není to moc daleko od místa, kde ten plastový podběh je zničený. Do..., jestli bude tam poškozeny svazek a já kupoval nové čidlo, aaachjo.
Uvidíme, až to ve čtvrtek rozděláme. Díky


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
dr.t
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 214
Registrován: 12.10.2010 20:06

Re: OPS chyba - zřejmě chyba v kabeláži?

Příspěvek od dr.t »

Tak jen pro info. Kabel od senzorů měl poškozenou izolaci a na kostru házel skrat. Izolace, výmaz chyb a je po problému. Plast podběh samozřejmně vyměněn za nový.
Tak komu budou čidla hlásit chybu nejdřív mrkněte na kabeláž. Až pak výměna čidla. Je to levnější

Odesláno z mého SM-G3815 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“