Nejdou z venku otevřít řidič dveře,passat B6

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
mitti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 203
Registrován: 08.12.2013 20:01
Bydliště: Skalica

Re: Nejdou z venku otevřít řidič dveře,passat B6

Příspěvek od mitti »

No ked to neotvoris ani z vnutra, asi sa ti bud vycvaklo (nepravdepodobne) lanko alebo ulomilo co nie je o moc pravdepodobnejsie.....tak tu by pomohol dobry zlodej aby to to otvoril.......lebo pri zavretych dverach teda tapec dole nedas bez jeho poskodenia

mira114
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 23.05.2010 09:34

Re: Nejdou z venku otevřít řidič dveře,passat B6

Příspěvek od mira114 »

Ta jsem to měl napíchnutý a asi mám špatnou řídící jednotku ve dveřích. Bohužel žádný nápad jak se dostat do dveří, tak jsem rozřezal tapec. Stejný jsem sehnal za 500,-, tak to nebylo tak hrozný. Na jednotce jsem naměřil napětí, tak myslím, že konektor na předním sloupku bude v pořádku. Mám tam jednotku s označením 1KO959702L/041. Nemáte někdo? V nabídkách jsem našel 1KO959702P, dá se nějak zjistit, jestli jsou jednotky zaměnitelné?

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Nejdou z venku otevřít řidič dveře,passat B6

Příspěvek od Jirka. »

1KO959702L mam za 500kč. To je spolujezdec 2006.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“