Nejdou z venku otevřít řidič dveře,passat B6

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
tomášek pasat
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 248
Registrován: 07.03.2010 13:18

Nejdou z venku otevřít řidič dveře,passat B6

Příspěvek od tomášek pasat »

Čau,omlouvam se,že zakládám nové téma,určitě už se to tady řešilo,ale potřerbuji poradit více vecí.

U řidič dveří nefunguje otvíráni z venku,klika de lechce potáhnout,evidentne za nic netahá,zevnitř bez problemu,už se mi to kdysi stalo,párkrát sem stím cuknul a pul roku ok.,ted už to opet nejde.Máte stím někdo nějaké zkušenosti než to rozdelám,neco ulomeného ,nebo vyskočeného??

A tapecc sem ješte nemel dole,nějaká rada at něco neulomím?? Tapec je tam jen nacvaknut že?Nebo kde najdu nějaké šrouby?

Díky moc za každou radu

nach32
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 21.05.2015 06:41

Re: Nejdou z venku otevřít řidič dveře,passat B6

Příspěvek od nach32 »

Měl jsem to samé a byl špatný zámek dveří. Musíš ho vyměnit je s centrálem a opravit nejde. Závada je v mikrospínači ale ten je zalitý nějakou tvrdou pryskyřicí.
Na rozebrání dveří se podívej třeba na youtube.-piš ruštinou.
Jestli jsi nikdy nerozebíral dveře na nějaké Fábii octávii a vw tak to radši nechněkomu kdo to už dělal jinak se ti to prodraží a nemusíš je taky dát opět dohromady.

Uživatelský avatar
tomášek pasat
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 248
Registrován: 07.03.2010 13:18

Re: Nejdou z venku otevřít řidič dveře,passat B6

Příspěvek od tomášek pasat »

tak rozebrat to nebude problem,ale s tímhle případem už se tu asi setkalo hodně lidí,jk sem pozdeji četl,píši že tam je neco vyskočeného,že vetšinou pomuže třísknout dveřma:D,nevím no,rozeberu a uvidím,případne kolik stojí ten zámek? Díky

nach32
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 21.05.2015 06:41

Re: Nejdou z venku otevřít řidič dveře,passat B6

Příspěvek od nach32 »

Tak, že by se opravily dveře samy jsem neslyšel.Hlavně s nimi třískni pořádně,třeba se toho pak opraví víc.Na vrkovišti chtěli 1000.

Uživatelský avatar
tomášek pasat
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 248
Registrován: 07.03.2010 13:18

Re: Nejdou z venku otevřít řidič dveře,passat B6

Příspěvek od tomášek pasat »

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=131&t=175612" onclick="window.open(this.href);return false;

tak tady čti :D

nach32
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 21.05.2015 06:41

Re: Nejdou z venku otevřít řidič dveře,passat B6

Příspěvek od nach32 »

Tak máš pravdu,že se to může stát. Mě bohužel nešly otevřít v létě a to lanko chodilo lehce.
Tak uvidíš.

Uživatelský avatar
tomášek pasat
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 248
Registrován: 07.03.2010 13:18

Re: Nejdou z venku otevřít řidič dveře,passat B6

Příspěvek od tomášek pasat »

tak s dveřma sem nebouchal,schodil sem tapec,vzal sem lánko které vede od kliky uvnitř,párkrát sem sním škubnul,zevnitř dveří se ozvalo cvaknuti,jk kdyby něco přeskočilo.
Klika opet funguje,jen nevím jestli to závadu vyřešilo.To ukáže čas,každopádne zatím opraveno.

hsps
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 21.02.2016 14:49

Re: Nejdou z venku otevřít řidič dveře,passat B6

Příspěvek od hsps »

měl jsem stejný problém.. celý zámek ven, sundat z něho železa, rozpůlit plast - je to jen o šroubkách - uvnitř mikrospínače a 2 motorky.. spínače ok, zamykací motorek taky, odemykací se pouze pootočil, nedojel nadoraz a neodmáčkl mikrosínač.. motorek jsem rozeral, drží ho pohromadě jen dva zahnuté plíšky, vyčistil úplně černý kolektor od uhlíků a běhá jedna radost :-)

mira114
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 23.05.2010 09:34

Re: Nejdou z venku otevřít řidič dveře,passat B6

Příspěvek od mira114 »

Ahoj, prosím o radu. Nemůžu u Passatu B6 otevřít pravé přední dveře z venku, ani zevnitř. Podle mě je chyba v připojovacím konektoru, protože u těchto dveří nejde el. nastavení zrcátka, vyhřívání, stahování okna, centrál atd. Dveře zůstávají zamčené, zámek nereaguje na DO, ani na tlačítko pro odemčení dveří. Bohužel ke konektoru se nedostanu, pokud jsou dveře zavřené. Nevíte někdo jak to otevřít?

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: Nejdou z venku otevřít řidič dveře,passat B6

Příspěvek od petryk1 »

Nejde otevrit, nebo odemknout? Pokud odomknout, tak skus klicem, manualne.

mira114
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 23.05.2010 09:34

Re: Nejdou z venku otevřít řidič dveře,passat B6

Příspěvek od mira114 »

Nejdou otevřít, ani odemknout. Bohužel na dveřích spolujezdce nemám po sejmutí krytky kliky zámek na klíč (je pouze u řidiče), takže klíčem manuálně to nepůjde.

Uživatelský avatar
tomášek pasat
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 248
Registrován: 07.03.2010 13:18

Re: Nejdou z venku otevřít řidič dveře,passat B6

Příspěvek od tomášek pasat »

počkej,ale ikdyž by nereagoval central,tak kličkou zevnitř to de vždy otevřít na druhé potáhnutí ne??

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: Nejdou z venku otevřít řidič dveře,passat B6

Příspěvek od petryk1 »

Kdyz zamnes centralem raz, tak z vnitra neotevre. Kdyz zase zmacknes zamknuti, otevres i z vnitra.

mira114
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 23.05.2010 09:34

Re: Nejdou z venku otevřít řidič dveře,passat B6

Příspěvek od mira114 »

Nejde, to už jsem několikrát zkoušel. Vnitřní klika jde naprázdno, stejně jak venkovní. Bohužel při zavřených dveřích nesundám ani čalounění, abych se podíval co se tam stalo.

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: Nejdou z venku otevřít řidič dveře,passat B6

Příspěvek od petryk1 »

Tak podla toho aky mas tapec, mozno bude moznost pozhanat taky isty... A ten tvoj asi padne za obeť... :(

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“