Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Přehrávání DVD
PříspěvekNapsal: 22.02.2016 11:57 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2008

1058

Havířov

Tady vůbec nejde o to kolik to stojí nebo ne, pro někoho je tisíc hromada peněz, pro druhého to je lepší večeře.
Jestli jsem to pochopil tak kolega co se ptal, žije v Německu, což je trošku mimo i když by to chtěl udělat. Všichni tady ví že tornádo to umí, o tom to není. Jen jeho odpovědi už pár let mají dvě znění. Umím....Když přijedeš, druhá je tady nahoře

VW Passat B8, 2.0 CRLB, 110kW, Modrá Night metalíza, ACC, 19" Verona, Discover Media, kamera, LED, masáž, panorama, 220V, roletkový systém. EX... VW Passat 2.0 TDI,R-Line /2010/ /RNS 510/OPS/KAMERA/Bi-XENON/PREMIUM HF/B7 INTERIÉR/B7 VENTILOVANÉ SEDADLA/MASÁŽ/B7 ZRCÁDKA-ALLTRACK/R19 OMANYT/ROLETKOVÝ SYSTÉM/EL. KUFR/BREMBO/ ®

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 22.02.2016 17:50 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

24.02.2006

3490

Geilenkirchen

patrikrs píše:
Tady vůbec nejde o to kolik to stojí nebo ne, pro někoho je tisíc hromada peněz, pro druhého to je lepší večeře.
Jestli jsem to pochopil tak kolega co se ptal, žije v Německu, což je trošku mimo i když by to chtěl udělat. Všichni tady ví že tornádo to umí, o tom to není. Jen jeho odpovědi už pár let mají dvě znění. Umím....Když přijedeš, druhá je tady nahoře

Pochopil si to naprosto správně. Kdybych byl v ČR, tak to neřeším, zkontaktuju prvního člověka co se nabídne, že to umí a nechám si to udělat. Ale jet takovou štreku kvůli tomuhle se mi nevyplatí i kdyby to bylo zadarmo, proto mě zajímala spíš ta rada jak na to :)

PříspěvekNapsal: 22.02.2016 22:53 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2008

1058

Havířov

Tak snad jsi našel a podařilo se ti to

VW Passat B8, 2.0 CRLB, 110kW, Modrá Night metalíza, ACC, 19" Verona, Discover Media, kamera, LED, masáž, panorama, 220V, roletkový systém. EX... VW Passat 2.0 TDI,R-Line /2010/ /RNS 510/OPS/KAMERA/Bi-XENON/PREMIUM HF/B7 INTERIÉR/B7 VENTILOVANÉ SEDADLA/MASÁŽ/B7 ZRCÁDKA-ALLTRACK/R19 OMANYT/ROLETKOVÝ SYSTÉM/EL. KUFR/BREMBO/ ®

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 23.02.2016 16:49 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

24.02.2006

3490

Geilenkirchen

Ne tak úplně :D stále se mi nepodařilo sosnout funkční verzi VIMu

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]