SVĚTLA PŘEDNÍ, XENON: nesvítí

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Tomas009
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 19.03.2015 09:43
Kontaktovat uživatele:

SVĚTLA PŘEDNÍ, XENON: nesvítí

Příspěvek od Tomas009 »

Zdravím, mám VW Passat 3C, r.v. 2010 s bi-xenonovými, natáčecími světlomety s přídavnou H7 žárovkou pro přisvěcování do zatáček. Světla měly malou svítivost a jedno svítilo méně, než druhé. Nechal jsem si tedy vyměnit výbojky za nové Osram Night Breaker, svítivost je o něco lepší, ale stále to není ideální. Navíc jedno světlo stále svítí méně.

Poradíte někdo, jak by se dalo pátrat dál? Někde výše tady v tomto vlákně se psalo, že se dá vyzkoušet prohodit předřadníky. Pokud by pak svítilo lépe to druhé světlo, bylo by to jasné. Případně napadá někoho, jaká by mohla být jiná příčina? Máte třeba někoho vyzkoušeného na repasi čoček a parabol? Dá se za nějaké rozumné peníze pořídit diagnostika, které přečte chyby z xenonů?

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“