Silentbloky náprava

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Silentbloky náprava

Příspěvek od KJirka »

to sis dovolil poměrně dost :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Silentbloky náprava

Příspěvek od ricom »

no vidíš a já mám názor, že jen idiot bude dělat silentbloky samostatně a dávat tam druhošku..
milife píše:Jen finanční negramot koupí kompletní ramena!

Uživatelský avatar
milife
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 31.10.2014 15:08

Re: Silentbloky náprava

Příspěvek od milife »

koberečky v autě neluxuj a dej hned raději nový!

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Silentbloky náprava

Příspěvek od ricom »

srovnáváš nesrovnatelné pane.. a věř mi vím proč to říkám.. pár těhle lisovanejch zadků jsem viděl a vím co vydrží..
milife píše:koberečky v autě neluxuj a dej hned raději nový!

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Silentbloky náprava

Příspěvek od Jirka. »

Roztrhejte si vopčanky :laugh: ...
Asi záleží na tom o jaké nápravě se bavíte. Jestli o přední, tak rozhodně vydrží víc přelisované originály, než druhoška a je nesmysl kupovat to i s těma hliníkama, nedej bože celým ramenem. U zadku jsou některá ramena která se dají v originále koupit jen komplet a samostatné silentbloky do toho prostě v originále neexistují.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Silentbloky náprava

Příspěvek od hkr »

ricom píše:no vidíš a já mám názor, že jen idiot bude dělat silentbloky samostatně a dávat tam druhošku..
Jirka. píše:Roztrhejte si vopčanky :laugh: ...
Asi záleží na tom o jaké nápravě se bavíte. Jestli o přední, tak rozhodně vydrží víc přelisované originály, než druhoška a je nesmysl kupovat to i s těma hliníkama, nedej bože celým ramenem. U zadku jsou některá ramena která se dají v originále koupit jen komplet a samostatné silentbloky do toho prostě v originále neexistují.
Já mám komplet zadek, co šlo v originále, to originál. Co nešlo, to druhoška. Najeto 50tis a bez problému, je to krásně čistý, nepopraskaný a auto neplave, geo 100%. Ale co, asi jsem idiot.
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Silentbloky náprava

Příspěvek od Jirka. »

hkr píše:
ricom píše:no vidíš a já mám názor, že jen idiot bude dělat silentbloky samostatně a dávat tam druhošku..
Jirka. píše:Roztrhejte si vopčanky :laugh: ...
Asi záleží na tom o jaké nápravě se bavíte. Jestli o přední, tak rozhodně vydrží víc přelisované originály, než druhoška a je nesmysl kupovat to i s těma hliníkama, nedej bože celým ramenem. U zadku jsou některá ramena která se dají v originále koupit jen komplet a samostatné silentbloky do toho prostě v originále neexistují.
Já mám komplet zadek, co šlo v originále, to originál. Co nešlo, to druhoška. Najeto 50tis a bez problému, je to krásně čistý, nepopraskaný a auto neplave, geo 100%. Ale co, asi jsem idiot.
Já taky nemám nic proti kvalitní druhošce.

Idiot je v rámci lékařství zastaralé označení pro člověka postiženého těžkou mentální retardací (též slabomyslností či oligofrenií), tj. s narušenými psychickými funkcemi. Možnosti vzdělávání při takto silném postižení jsou většinou silně omezené. Česká psychiatrie v současné době slovo idiot nepoužívá zejména z důvodu jeho pejorativního výrazu a nahrazuje jej podle míry deficitu označením těžká nebo hluboká mentální retardace. Světová zdravotnická organizace podle vlastního třídění mentální retardace označuje za idiocii IQ jedince nižší než 35, přičemž v rozmezí 20–35 jde o idiocii prostou, při IQ nižším než 20 o idiocii těžkou :laugh: :laugh: :laugh:
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Silentbloky náprava

Příspěvek od ricom »

Ano o tom jsem přesně mluvil.. Ikdyž tě poopravím sehnat to lze i jsem to dokonce měl doma od Kimika.. Ale prodal jsem to a až bude třeba udělám prostě celá ramena..
Protože cena těch silentblocků od Kimouše + práce byla doopravdy o málo menší než celá originální ramena..

Hoši nedělejte z toho kovbojku.. každej ať si dělá na autě jak uzná za vhodné..
já prostě nemám rád cokoliv repasé a vždy radši volím pokud je to trochu možné originální díl nový.
Jirka. píše:U zadku jsou některá ramena která se dají v originále koupit jen komplet a samostatné silentbloky do toho prostě v originále neexistují.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“