2.0 TDI po zahrati na 90° chcipne

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: 2.0 TDI po zahrati na 90° chcipne

Příspěvek od KJirka »

Jirko dneska je zase plachetnice ? :D
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Re: 2.0 TDI po zahrati na 90° chcipne

Příspěvek od Klejzlik »

Hele to je tak luxusní story, že by mi to nikdo nevěřil, proto se ani nepokusim to napsat! To myslím vážně.
Za 1.je to tragikomedie, za 2.ten kdo psal scénář byl asi na drogách a za 3.je to 18+ :-D
Ne vážně, to je takova povídka o opravě mého auta, že už to vzdávám a dodělám si to sám ;-)..

No já nasel právě pieterburg nebo co to je zas komplet za 4tis, pak jsem nasel za polovic jen ten válec nebo co to je :-D ale ten ne vyměním někde na benzínce v Brne ať dojedu v klidu dom :-D
Dneska tam jedu, to bude strašna pr**l, kdyby se někdo nudil napište, budu v Brne od 09:00 počítám do 22:00 :-D

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Re: 2.0 TDI po zahrati na 90° chcipne

Příspěvek od Klejzlik »

vlado 14 píše:da sa takto http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/au ... 0-tdi.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Sakra tohle jsem u nich nenasel, jen komplet VIKA a to asi fakt nechci, díky ;-) u tehle Pánu beru naprosto vše co beru na auto, mám tam i slevu, jop akorát turbo jsem bral v cc autodily

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“