Starter?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Regi1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 18.01.2011 13:52
Bydliště: Most

Starter?

Příspěvek od Regi1 »

Omlouvam se ale nenasel jsem nikde odpoved .
Mam vw passat b6 dsg 2,O litr kod motoru bmp 103 kw
Dnes jsem prijel na benzinku natankoval a uz jsem to nenastartoval.Nazhavi ale vubec zadna reakce.Pristrojovka take nereaguje.Napr ze by byl videt na kontrolkach odber energie.Proste vubec nic.Baterka je dobra.Pjistky ok.
Modlim se aby to byl starter.Jsou jeste jine varianty co by to mohlo byt? Napr dsg,spinacka atd?
A tomjsem si vcera udelal radost a nechal udelat predni napravu...:-(Zlata b5...fakt.

Bostich
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 27.07.2014 00:35
Bydliště: Příbram

Re: Starter?

Příspěvek od Bostich »

Zkus startovací relé. Na obrázku vpravo nahoře relé 53 . můžeš ho zkusit prohodit s relém vyhřívání zadního okna (to druhý relé 53 na obrázku uprostřed). Pár týdnů zpátky jsem taky nenastartoval. Startér mimo auto točil, v autě se ani nepohnul. Kvůli starteru můžeš kontaktovat třeba Jirka. Doporučuju ;-) Jinak startér zkontrolujes tak že ho odpojis - ať něco neodpálíš, a třeba přes startovací kabely ho připojíš přímo na baterii. Pokud netočí, víš kde je chyba.
Přílohy
IMG-20160202-WA0002.jpg
VW Passat B8 DFGA 2018
VW Passat B6 BMM 2007
Peugeot 406 HDI 1999
BMW E30 1.8 IS
1991

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Starter?

Příspěvek od Ergo »

Nebo taky sloupek řízení.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“