Hrubý odhad ceny kol EVOCorse

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Hrubý odhad ceny kol EVOCorse

Příspěvek od KJirka »

nelze si nevybrat, jen to chce vždycky detailní foto. Jinak tě ojebou.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Hrubý odhad ceny kol EVOCorse

Příspěvek od Prochy01 »

kubi72 píše:
Prochy01 píše:Hoši, co vy jste za lidi??? To neumíte na netu najit inzerat, kde nekdo prodava to co chcete koupit??? To snad ani neni možný!

Zkus prosim te vyhledávač, pripadne nejake inzertní severy (bazos, seznam) a nepis sem takove blbosti jako: nevíte kde sehnat, kde jsi kola koupil...

A ty v odkazu jsou z CC, v realu vypadaj divne - spise jako 16", ale tak nekomu se treba libi, to je jasne ;-)
Asi mě máš za trkana. To víš že vyhledávač používám, ale spousta lidí kola na prodej ani na net nedají, mají to na vrakáčích a co já vím kde všude. Tak jsem to hold zkusil, jestli to nemá sehnané tak nějak pod rukou. To je vše. Inzerátů mám na liště spoustu, ale pořád to není tak nějak ono, co bych chtěl. Tak Prochy01 promiň, že jsem se optal.
To se neomlouvej! Nevim v jaké iluzi zijes, ale zadny kola pod rukou se neprodávaji (jedine mozna ty ze superbid z Lipna z min mesice ;-))) Musel bys mit hodne extra stesti, aby nejaky "znamy" nekoho prodaval zrovna co chces a i pokud jo a bude to zajimavy, nez to zjistis budou kola fuc. Proste chvili hledej a pokud chces konkrétní, budes to mit tezsi, ale najdes.... Me dostava spis ta naivita, nebo lenost a ocekavani, ze ti to nekdo naserviruje. Hledej priste v inzerci, tady na foru a najdes, uvidis ;-) min tyden tady zrovna jeden klubak prodal druhou sadu krásných 17 z B7 za 8k. Hale ty 17 a 18" se vyroji az ted na jare, az bude sezona letnich...ted jeste jedou skrblikovske 16" ;-)))
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Hrubý odhad ceny kol EVOCorse

Příspěvek od Prochy01 »

60 vteřin zde na foru...

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=276&t=315171" onclick="window.open(this.href);return false;

Pokud jses skrbla a nekoupis new pneu, tak o par temat vyse mas na to i pneu s pry dobrym vzorkem od jineho klubaka za 2.800 vysledek cca 9k za komplet sadu...
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
kubi72
Člen klubu
Příspěvky: 529
Registrován: 16.02.2016 07:33
Bydliště: okolí Litomyšle
Kontaktovat uživatele:

Re: Hrubý odhad ceny kol EVOCorse

Příspěvek od kubi72 »

Od nikoho nechci, aby mi to naservíroval až pod nos, není mi osm. Je hodně možností, jak někdo ty kola získal a né každý to prostě dá na inzertní server z různých důvodů. Známého známý koupil na supa tuším 19" extrémy, obutý v nových contíkách, za 15k, nemyslím si, že ten, co to prodával to měl ze svého auta.
Jinak ten odkaz od Tebe, na ten jsem koukal, ale já bych chtěl úplně něco jiného, neboj, že tady do sekce http://www.vw-club.cz/viewforum.php?f=225" onclick="window.open(this.href);return false; nelezu dvakrát za den.
______________________________________

VW Passat Variant 2,0 TDI 140 kw 2012 CFFkubiho paštika
______________________________________

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Hrubý odhad ceny kol EVOCorse

Příspěvek od Prochy01 »

Tak jestli naznacujes, ze koupil kradené, tak k tomu uz nemam co rict - do drzky by meli dostat oba a ten co to ukradl prijit o ruku ;-)

Jasny, jestli hledas jine, tak pak jasny - hledej, urcite najdes ;-)
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
kubi72
Člen klubu
Příspěvky: 529
Registrován: 16.02.2016 07:33
Bydliště: okolí Litomyšle
Kontaktovat uživatele:

Re: Hrubý odhad ceny kol EVOCorse

Příspěvek od kubi72 »

Nenaznačuju nic, jestli to byla čorka jsem se ptal, na to mi řekl, že né, měl prý nějaký malér s Tipsportem, nebo s Fortunou, rodiče mu dost pomáhali ( já bych mu nakopal zádel ), lichváři nebo co, potřeboval asi prachy co nejdřív. Nevím.
Jinak kola, který koupíš třeba na bazoši, nebo s-autu, nebo kdekoli jinde, taky nemusí být zrovna čistý, lidi jsou různý. Ale což, už dost.
Jinak mě nic netlačí, když tak hodím letňáky na ty kola, co mám a pak se uvidí. :drinks:
______________________________________

VW Passat Variant 2,0 TDI 140 kw 2012 CFFkubiho paštika
______________________________________

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“