Zjištění servisní historie

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
o.michalisko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 24.02.2014 15:51

Zjištění servisní historie

Příspěvek od o.michalisko »

Dobrý den pánové,

vím, že toto téma zde nepatří (v případě porušení pravidel nechť to admin smaže), ale přesto se na Vás obracím s prosbou. Koupil jsem do rodiny druhé auto (první vw passat b6) audi a4 B8, r.v. 2011, vin. WAUZZZ8K9BA164736 od leasingové společnosti z Belgie, která slíbila zaslat k vozu el. servisní knížku, což jak hádáte správně se doposud nestalo.
Byl jsem ve VW s tím, že potřebuji vytisknout komplet servisní historii, neměli problém mi ji ukázat (samozřejmě kompletní historii jsem měl zjištěnou před koupí vozu), ale nechtějí ji mi vytisknout.

Moje prosba tedy zní, umí mi někdo sehnat kompletní historii u výše zmíněného vozu, samozřejmě to nechci zadarmo, představuji si odměnu okolo 1.000,-Kč (lze tom diskutovat).
Jde mi o to, ať mám u sebe fyzicky všechny podklady k provedeným servisům a nemusím pokaždé navštěvovat vw s prosbou o nahlédnutí do historie.

Děkuji a pokud jsem porušil pravidla fóra, omlouvám se a smažte to.

Uživatelský avatar
S7rny
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 02.09.2008 13:42
Bydliště: Žatec

Re: Zjištění servisní historie

Příspěvek od S7rny »

Tak zajeď ještě do jiného autorizáku ... správně by to asi tisknout neměli ale někde by mohli být ochotnější,záleží na člověku ...
současnost: VW PASSAT B8 2.0TDI 110kW :-)
minulost: VW PASSAT 3C 2.0TDI CR :-(
minulost: VW GOLF V 1.9TDI PD :-(

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Zjištění servisní historie

Příspěvek od Qido »

Počkej až bude tepleji a do servisu pošli ženu/přítelkyni/milenku v mini a s výstřihem. A výpis bude hned.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Zjištění servisní historie

Příspěvek od KJirka »

kdybys tu tisícovku vytáhnul už v tom autorizáku, nemusel jsi tady nic psát a výpis už bys nejspíš měl. Zkus to jinde a rovnou jí drž v ruce.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: Zjištění servisní historie

Příspěvek od Ipanema »

Na auto z Belgie? Historii? Tak to budeš muset přitlačit i s tím jedním Palackým a stejně to nikdo nesežene. Nikdo z Čechů.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

o.michalisko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 24.02.2014 15:51

Re: Zjištění servisní historie

Příspěvek od o.michalisko »

Ipanema píše:Na auto z Belgie? Historii? Tak to budeš muset přitlačit i s tím jedním Palackým a stejně to nikdo nesežene. Nikdo z Čechů.
Normálně mi to ve vw celé našli. Auto bylo po celou dobu opravováno v autorizovaném servisu a nebyl problém to v ČR vyhledat. Vyhledali mi to kompletně (všechny opravy atd.) asi v pěti autorizácích s tím problém nebyl, jen to nechtějí tisknout. Zkusím tedy přijít osobně s finanční motivací.

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: Zjištění servisní historie

Příspěvek od Ipanema »

Ani jeden z těch pěti nechtěl jo? Už tohle je divný... Proč asi.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Zjištění servisní historie

Příspěvek od denis.82 »

Ipanema píše:Ani jeden z těch pěti nechtěl jo? Už tohle je divný... Proč asi.
Ty ses divny. Zajdi si k vam do autorizaku a chtej vytisknou kompletni historii tveho Golfu, uvidis co ti reknou.
A leasingove auta i z Belgie maji vzdycky dohledatelnou historii, stejne jako treba z DE.
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Zjištění servisní historie

Příspěvek od KJirka »

jestli mu to ukázali na monitoru, jde skutečně jen o nějakou motivaci, aby to vytiskli. Taky nechápu, co by na tom mělo být divnýho.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

o.michalisko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 24.02.2014 15:51

Re: Zjištění servisní historie

Příspěvek od o.michalisko »

Historii bez problémů našli, nechali mě nahlídnout a opsat si poslední servisy, nicméně, chci to vytisknout, ať to mám fyzicky u sebe a ať mám podklady pro mechanika. Vytisknout to ovšem nechtějí, proto se obracím tady, zda-li nemá někdo ve vw známého, co by byl ochoten za drobnou odměnu vytisknout např. o víkendu, či ke konci pracovní doby apod.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Zjištění servisní historie

Příspěvek od KJirka »

já známýho mám a už tu o něm přeci byla řeč, jmenuje se František Palacký. Jestli ti toho litru není líto, tak je to celkem jistej úspěch. Na to si klidně vsadím.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

o.michalisko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 24.02.2014 15:51

Re: Zjištění servisní historie

Příspěvek od o.michalisko »

KJirka píše:já známýho mám a už tu o něm přeci byla řeč, jmenuje se František Palacký. Jestli ti toho litru není líto, tak je to celkem jistej úspěch. Na to si klidně vsadím.
Ok, zítra, max. pozítří zkusím a uvidíme, jaký bude úspěch. Sám jsem zvědavý.

Uživatelský avatar
ROTL
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 05.10.2015 20:31

Re: Zjištění servisní historie

Příspěvek od ROTL »

Ked som si ja zistoval historiu, sice iba telefonicky, tak v BA u jedneho importera s tym mala zenska obrovske problemy, ze neexistuje, jedine osobne a s majitelom vozidla. Ked som jej povedal, ze ide o dovoz, tak povedala, ze to je jedno a proste nie. U druheho ma pani prepojila na velmi ochotneho pana, s ktorym som telefonoval takmer 20min a povedal mi komplete historiu od 160tis - 0km. Ten by to podla mna aj vytlacil.
PASSAT Variant B7 2012 2.0TDI 103KW DSG

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Zjištění servisní historie

Příspěvek od KJirka »

všechno je obvykle v konkrétních lidech
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: Zjištění servisní historie

Příspěvek od Ipanema »

denis.82 píše:Ty ses divny. Zajdi si k vam do autorizaku a chtej vytisknou kompletni historii tveho Golfu, uvidis co ti reknou.
Pošleš mi Palackýho, když ti to sem zítra naskenuju o svým autě?
Tebe neznám, ale je možný, že jsi taky divný. Bohužel to kvůli mojí neznalosti napsat nemůžu... :?
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“