Výměna rozvodů a oleje

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
mitti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 203
Registrován: 08.12.2013 20:01
Bydliště: Skalica

Re: Výměna rozvodů a oleje

Příspěvek od mitti »

ricom píše:já měl INU i řemen a spíše osobní zkušenost
Ja by som rad vedel Ricom odkial si vzal remen INA. Kedze INA je vyrobca lozisk a vyrabaju iba kladky a remenice. Remen si mozno v sade mal, ale urcite nie od firmy INA, skor Contitech alebe Gates.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Výměna rozvodů a oleje

Příspěvek od ricom »

i to by mě zajímalo. nefotil jsem to ale doopravdy na něm bylo INA.. taky si myslím že to bylo přeznačené..
nekecal bych fakt na všem dokonce bylo INA..

stejně tak se přeznučeje vše. contitech taky nemá svoje napínáky většinou mám Ruwille či někoho jiného.

Uživatelský avatar
Atila
Závodník
Závodník
Příspěvky: 623
Registrován: 15.06.2013 07:10
Bydliště: Praha-Venkov

Re: Výměna rozvodů a oleje

Příspěvek od Atila »

Existuje řemen Ina.Je v celý sadě i z pumpou.Já sem je kupoval minulí týden.S Inou sem nikdy problém neměl.Podle mně je to jedno jestli Contitech,SKF,Gates,Ina.

Pro ty s motorem BKP MR 2007 a výš: http://www.autodilyplus.cz/sada-rozvodu-vod-pumpa-18" onclick="window.open(this.href);return false;
PASSAT B8 2.0TDI 140KW > 170KW HIGHLINE

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“