Nereaguje na plyn

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
pásák
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 02.11.2010 10:31

Nereaguje na plyn

Příspěvek od pásák »

Zdravím, jsem tu novej a už potřebuji radu.
Pásáka máme něco málo přes měsíc najeli jsme kolem 1000km a začíná zlobit. Svítí kontrolka výfukového systému a diagnostika hlásí, že je špatnej snímač tlaku spalin. Ta kontrolka by ani nevadila, ale stává se že pásák občas přestane reagovat na plyn. V žádné konkrétní situaci ani při určitém počtu otáček, prostě zcela náhodně a nečekaně. Stačí ale plyn pustit a znovu sešlápnout a jede, když toto nezabere tak se musí přeřadit nebo jen vyřadit a vrátit zpět ten samý rychlostní stupeň a je vše v pořádku.
Nevíte čím by to mohlo být?
VW Passat variant 2.0TDi DPF 4motion, r.v.2007

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Nereaguje na plyn

Příspěvek od uncompromised »

pásák: řešil jsem to tu minulý týden, stačí trošku hledat :wink: je to tím špatným snímačem spalin, ve VW mě to stálo 3000,- jinde v servisu by to mohlo být za polovic, možná míň

Uživatelský avatar
pásák
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 02.11.2010 10:31

Re: Nereaguje na plyn

Příspěvek od pásák »

uncompromised: jo něco jsem už tady četl, ale většinou to bylo spojené ještě s nejakým cukáním auta, což mi nedělá.... tak sem se chtěl jen ujistit..... díky ti za odpověď
VW Passat variant 2.0TDi DPF 4motion, r.v.2007

Krha
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 15.04.2011 10:50

Re: Nereaguje na plyn

Příspěvek od Krha »

Zdravím, momentalně řeším stejný problém na svojem passatu (3C, 1.9TDi, 77kw, r.v. 2007) za jizdy se me stává že přestane reagovat plynový pedal naskočí až po vymáčknutí spojky , přibrzděním a nebo prudkým zatočením volantu. Jako první jsem zkusil vyměnit plynový pedál z druheho vozu ale nepomohlo, VAG píše jedinou chybu ve snímači tlaku spalin takže jsem vyměnil snímač bohužel taky nepomohlo. Ješte jsem někde četl že může nemůže byt chyba v nějakém konektoru v mezistěně. Nechtěl jsem otvírat nové téma když už se to tady někdy řešilo i když to už není aktuální. Nějaké rady ?

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“