Rozmer kol ve velkem TP

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
ED_13
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 16.03.2011 07:25
Bydliště: Jihomoravský Kraj

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od ED_13 »

ricom píše:když nebudeš mít COC list tak trochu nasereš technika co bude dělat dovozovku protože bude muset všechny údaje o tvém autě najít v systému.. velmi to mají rádi.
tudíž jestli nemáš jeĎ tam kde je osobně znáš nebo to dej někomu kdo tam někoho má.. to je moje rada.


Na STK mám známého, to by problém být neměl, nicméně nikde sem nenašel že při dovozové STK je povinnost ten COC list mít, takže snad to bude ok. PS: nasrat ho můžu, nicméně je tam od toho, aby to udělal a dostane za to zaplaceno ne?:-)
VW Passat 3C 2.0 TDI CR 125kw DSG

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od denis.82 »

Hmm, u VW problem nebyva. Ale byl jsem tam nedavno s S-Maxem bez COC a vyhodil me, ze nevi kod motoru, tak jsem musel do Fordu a zase zpatky. :D
A dalsi nevyhoda je, ze pokud COC chybi, je STK o 800kc drazsi.
RS6 Performance 445kw

ED_13
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 16.03.2011 07:25
Bydliště: Jihomoravský Kraj

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od ED_13 »

Díky za info, na STK mám známého nicméně sem sním tohle neprobíral, auta mám doma teprve dva dny. Tento týden se tam chystám, pak dám vědět jak to dopadlo.
VW Passat 3C 2.0 TDI CR 125kw DSG

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od denis.82 »

Dopadne to dobre, neboj. Vetsina dovozu mimo Nemecko ten certifikat nema. Nekteri technici jsou proste jen trochu protivni, protoze je to pro ne ''prace navic''.
RS6 Performance 445kw

ED_13
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 16.03.2011 07:25
Bydliště: Jihomoravský Kraj

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od ED_13 »

denis.82 píše:Hmm, u VW problem nebyva. Ale byl jsem tam nedavno s S-Maxem bez COC a vyhodil me, ze nevi kod motoru, tak jsem musel do Fordu a zase zpatky. :D
A dalsi nevyhoda je, ze pokud COC chybi, je STK o 800kc drazsi.

Hmm no tohle je fakt děs, borci na STK si nemůžou dohledat kod motoru a ještě si nechají zaplatit navíc, že musí něco dohledat, že jim to nedáš pod rypák?? Nevím no, takové typicky české :(
VW Passat 3C 2.0 TDI CR 125kw DSG

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od ricom »

já jsem slyšel jinou lepší příhodu.. že v COC byly nějaké údaje myslím ohledně pohotovostní hmotnosti a v systému měli jiné hodnoty a byl fičák jako kráva prý a nevěli co s tím.
dražší nevím já ho tenkráte ke Golfu před 8-9lety neměl prsknul ale dostal na pivko trochu více a byl klid. jen mu to trvalo déle no..


no a jinak jsem od kluků co auta vozí slyšel horší příhodu ohledně DPF.. jak už to v Německu je bohužel, tak většina menších prodejců ale i některé větší hausy jsou Turci, Rusáci případně Ukrajinci či jiní néé němci.
A jak víme všici DPF odcházejí na některých né VW koncernových autech i více, no a němec to auto radši jebne jim za něco než aby vyměnil DPF.. no a chytří turci přišli na způsob jak ojebat STK případnou a to tak že nasadí na stk funkční DPF a po STK ho opět dají pryč a vrátí nefunkční.. no a s počítači už se taky poměrně naučili tudíž pak už jen chytnout kafku co tolik nekontroluje auto, nenapojí počítač, případně si ho nenechá zvednout no a člověk dovážející má poměrně problém neb u nás tě bez milosti s tímto vykřusnou (ikdyž máš známého) dají to do systému a ty prostě auto nepřihlásíš dokud DPFko nepořešíš.

takže nejen v NDR ale i nás jít koupit auto tak nějak sám a neznalej možných problémů je trochu finanční sebevražda..

no a jinak jsem min týden vyslechl na dílně u kluků příběh pána, který jel sám na STK prošel ale musel strhnout nalepeného malého medvídka co měl uprostřed okna někde dole za stěrači jakoby.
a bude hůře a hůře - jebat budou úplně za vše..

ED_13
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 16.03.2011 07:25
Bydliště: Jihomoravský Kraj

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od ED_13 »

JJ je to děs co se děje, popravdě kupovat dnes ojete auto je velký risk ať už z autobazaru nebo i soukromé osoby, páč nikdy nevíš jak se k tomu kdo choval. Já teď auto přivezl od soukromé osoby, je ověřeno u VW, má servisní knihu, v německu při koupi sem sním pro tuty zajel ještě do servisu na diagnostiku a na zvedák, ale i tak nemám jistotu, že to bude bez problémů. Každopádně u nás sehnat solidní auto s ověřitelnou servisní historii, nebourané je téměř zázrak. Půl roku sem hledal ověřoval VINka a 90 % aut stočeno nebo bouráno.
VW Passat 3C 2.0 TDI CR 125kw DSG

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od ricom »

jo jo je to tak.. a pak jsou střelci jako moje maminka s jejím přítelem a zítra jdou koupit sami bez někoho tech. schopného ochcávku II od nějakého dovozce aut.
poradit si nenechají moc a spoléhají nevím na co. no snad budou mít štěstí..

a to nějaký stočený tachometr je to nejmenší co může být.

ED_13
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 16.03.2011 07:25
Bydliště: Jihomoravský Kraj

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od ED_13 »

Tak jak říkal Ricom, dnes sem absolvoval dovozovou prohlídku :-)

COC list nepotřebovali, prohlídka úspěšná bez jediné závady, všechny alternativní rozměry mi technik zapsal, takže Ricom měl pravdu stím dopsáním.
VW Passat 3C 2.0 TDI CR 125kw DSG

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od ppfox »

no vidíš a je po problému 8)
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od ricom »

a vo tom to je :good: :good: :good:
ED_13 píše:Tak jak říkal Ricom, dnes sem absolvoval dovozovou prohlídku :-)
COC list nepotřebovali, prohlídka úspěšná bez jediné závady, všechny alternativní rozměry mi technik zapsal, takže Ricom měl pravdu stím dopsáním.

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od GOLFÁK »

To se omlouvám za mystifikaci.

petrando30
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 14.05.2009 13:55

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od petrando30 »

Nový dotaz, přivezli jsme b7 z roku 2014 a v COC vůbec nemá rozměr 215/55/R16. Má tam jen 205/... Přitom snad u všech ostatních, které jsem viděl tenhle rozměr byl. Je uvedený i v katalogu kol pro rok 2014. Jak to máte vy?

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od Nwkt »

Napiš dotaz na Porsche

ED_13
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 16.03.2011 07:25
Bydliště: Jihomoravský Kraj

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od ED_13 »

Tak proste ten COC list na dovozovou STK neber, ja ho nemel, sice se me ptali jestli ho nahodou nemam...kdyz sem rekl ze ne, nic se nedelo a technik mi zapsal vsechny rozmery,ktere na auto jsou schvaleny.
VW Passat 3C 2.0 TDI CR 125kw DSG

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“