Prosím o radu - divný zvuk při jízdě

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
kacik22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 21.12.2016 08:36
Bydliště: Jižní Čechy/Tábor

Prosím o radu - divný zvuk při jízdě

Příspěvek od kacik22 »

Zdravím všechny, mám dotaz. Poslední zhruba týden se při jízdě objevuje takový divný zvuk ze strany od pravého předního kola a až jakoby k motoru, viz odkaz níže (zvuk je dobře slyšitelný přesně v 0:23 sekundě.) Je to takové "kovové" zachvění, je to slyšet jen když jedu 90 a více... nejčastěji pokud jedu po rovině, přejedu nerovnost a nebo pokud zatáčím lehce do prava. Napadlo mě ještě, že minulý týden jsem auto dávala na výměnu oleje a naplnění a vyčistění klimatizace, tak jestli to nemůže mít nějakou souvislost (něco uvolněného...?). Rozvody byly dělány v březnu 2017. Jedná se o VW passat combi, r.v. 2007, 1.9 TDI, 77 kw. Moc děkuji za případné rady... :wink:

Dodatek: je to možná blbost, ale v momentě, kdy si na sedadlo spolujezdce (tedy na stranu, kde to zlobí) sednul přítel, tak ten zvuk přestal.. :blush:

https://www.youtube.com/watch?v=Zv_p_iv ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Prosím o radu - divný zvuk při jízdě

Příspěvek od KJirka »

tisíc možností. Třeba homokinetický kloub nebo ložisko.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

kacik22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 21.12.2016 08:36
Bydliště: Jižní Čechy/Tábor

Re: Prosím o radu - divný zvuk při jízdě

Příspěvek od kacik22 »

Takže to může být blbost a nebo i nákladnější oprava...

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Prosím o radu - divný zvuk při jízdě

Příspěvek od hkr »

Tipl bych taky homous vnejsi, ale takhle je to fakt vesteni z kristalove koule
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Prosím o radu - divný zvuk při jízdě

Příspěvek od KJirka »

Přijde chlap k doktorovi a říká: "pane doktore, na přirození se mi udělala hnědá skvrna". Doktor pacienta položí za plentu, chvíli něco kutí a pak pacientovi naúčtuje 1000,-Kč. Za pár dní přiběhne rozhořčený pacient zpátky a "pane doktore, byl tady soused s červenou skvrnou na přirození a jemu jste účtoval jen 500,-Kč" !!!
"No to víte, on to měl od rtěnky a vy od hovna.

Naprosto to nesouvisí, ale nevím proč, zase jsem si na tenhle prehistorickej fór vzpomněl.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“