Smazané data na SD kartě k navigaci

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
grid
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 12.07.2022 12:19

Smazané data na SD kartě k navigaci

Příspěvek od grid »

Ahoj, ve faq jsem nenašla stejný problém, proto prosím, zda nevíte, jak obnovit/stáhnout data na SD kartě k navigaci. Omylem došlo ke smazání (přehrání za hudbu při záměně za druhou SD kartu). Pomocí nějakého recover programu jsem data na kartě obnovila, ale rádio už to nenačetlo a navigace nefunguje. Muž to koupil z druhé ruky, nemáme k němu doklady a cd pravděpodobně někde ztratil. Druh rádia pravděpodobně přečtu z nastavení, ale je nějaká reálná šance, že jdou data stáhnout znovu? Máme passat B7, 2013. Našla jsem originál data na webu VW, ale je toho 16gb a my tam máme kartu na 8gb, je tedy možné, že rádio není originál. Děkuji moc za pomoc.

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Smazané data na SD kartě k navigaci

Příspěvek od Nwkt »

Foto rádia

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“