Podvod od autorizovaného servisu se vstřiky

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mejsny3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 19.01.2012 23:41

Podvod od autorizovaného servisu se vstřiky

Příspěvek od Mejsny3 »

Zdar borci,

za studena po nastartování mě hrozně kolísají otáčky, občas škubne. Vstřiky šli ven na mašinu a jsou v háji -> dávají 60%. Co je smutné, jsou 3 roky staré a mají najeto cca. 40tis km. Respektive by to tak být mělo, 3 roky nazpět mi je měnili při svolávací akci v autorizovaném servisu -> 3 kusy, 4. prý už byl měnění. Teď jsou špatné všechny a vizuálně jsou všechny stejně staré, respektive mají najeto stejně. Všechny mají stejné otlačky, tedy na mě udělal autorizovaný servis ojeb? Máte s tím někdo nějaké zkušenosti, jestli se to dá řešit?

Děkuju předem za názory

Mejsny
VW Passat Variant 3C Comfortline, 2.0 TDi 103kW, BKP

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Podvod od autorizovaného servisu se vstřiky

Příspěvek od ricom »

výměna za svoje šušně.. jeslti se nepletu svolávačka už na to není

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvod od autorizovaného servisu se vstřiky

Příspěvek od napster »

Svolavaci akce koncila 30.12.2015 a to pouze na nektery index vstrikovacu. Pokud uz mas sparvny index,tak by si mel strjne smulu. Chybu bych hledal mozna i jinde.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Podvod od autorizovaného servisu se vstřiky

Příspěvek od Qido »

Mejsny3 píše:Zdar borci,

za studena po nastartování mě hrozně kolísají otáčky, občas škubne. Vstřiky šli ven na mašinu a jsou v háji -> dávají 60%. Co je smutné, jsou 3 roky staré a mají najeto cca. 40tis km. Respektive by to tak být mělo, 3 roky nazpět mi je měnili při svolávací akci v autorizovaném servisu -> 3 kusy, 4. prý už byl měnění. Teď jsou špatné všechny a vizuálně jsou všechny stejně staré, respektive mají najeto stejně. Všechny mají stejné otlačky, tedy na mě udělal autorizovaný servis ojeb? Máte s tím někdo nějaké zkušenosti, jestli se to dá řešit?

Děkuju předem za názory

Mejsny
Měl bys to jasně identifikovat podle indexu vstřikovačů...

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“