Volnobeh vyreseno

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
sovel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 21.04.2015 18:09

Volnobeh vyreseno

Příspěvek od sovel »

Ahoj vespolek zase jednou mala otazecka.

Tento tyden jsem si zacal vsimat toho,ze po zapnuti vuz po chvilce vyjede nezvykle vyse s otackam z cca 800 na 1100 - auto se chveje. Za jizdy zadnej problem,po ujeti delsi trasy se to sklidni. To jestli se motor ohreje na to nema vliv. Chovani vozu je skoro jako u regenerace tj otacky hore,klepot vozu jen auto me nenuti motor drzet v tockach tak jako u rege.

Tedy ma otazka nebude znit co to je? I kdyz za nastrel se zlobit nebudu ale par topicu jsem uz nasel co se obdobna vec resila ale kazde info samozrejme dobre. Jde mi o to jak moc zavazne to muze byt a jestli je treba spechat na opravu,ted jsem mel celkem kua vydaje a uplne extra by se to nehodilo. Ale pokud je to neco zavazneho tak samozrejme nez dojebanej vuz to dam.

Ps: diagnostiku snad nekde sezenu aby se na to nekdo mrkl,potrebuju dat i do riti servisni interval :)
Diky za info
Naposledy upravil(a) sovel dne 25.07.2016 11:49, celkem upraveno 1 x.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Volnobeh

Příspěvek od ricom »

jed někam na diag.. vše ostatní je tak nějak věštění z kávové usedliny..

Ján Michalec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 06.03.2014 19:39
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Volnobeh

Příspěvek od Ján Michalec »

aký más motor??? skontroluj či sa pritom púštajú aj sahary.

sovel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 21.04.2015 18:09

Re: Volnobeh

Příspěvek od sovel »

2.0 tdi 81kw kod motoru cba

Jinak mam stale pustenou klimu takze sahary jedou ale i tak ji mam nastavenou vysoku (24) ... Kdyz ji vypnu rekl bych ze tolik nejedou.

Jinak znamej ma znameho co ma vag :)) ale ted je mimo takze musim cekat na zactek mesice. Tak pak snad uz budu chytrejsi.

sovel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 21.04.2015 18:09

Re: Volnobeh

Příspěvek od sovel »

Tak trosku ozivim a rovnou se zeptam asi pro nektere hodne debilnim dotazem ale berte v potaz ze v otazkach vozu jsem uplny nymand:)

Takze konecne diagnostika: problemy s vetrakem,3 chyby jedna vazna 2 lehke, zaseklej vetrak to prej psalo. Bohuzel presne napsane jak to bylo nevim. Bylo mi tlumoceno.

Nicmene vetrak normal huci coz je divne? Tedy aspon me:) tedy otazka zni jsou tam 2 vetraky? Ze by teda jeden jel a jeden stal? Proto treba vetsi odber a proto ty vyssi otacky? Nicmene primou souvislost se zaplou saharou a otackama nesleduji...

Dalsi znamej elektrikar mi rekl dokud to huci nech to bejt az to bude k.o tak vymen...ha je to ok nebo radeji prevejtivne menit? Jezdim defakto jen mesto,kolony nepotkam,dalky jen vyjimecne.

Diky za info.

sovel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 21.04.2015 18:09

Re: Volnobeh vyreseno

Příspěvek od sovel »

Tak kdyby nahodou trapilo nekoho podobna vec, bo sem prolejzal net a jak jsem tusim psal krom ruznych dalsich veci padlo i baterka, takze baterku jsem nabil byla cca kol 1/2 dle nabijecky ze tontam rvala. Po nabiti zatim pohoda ... Na to ze baterka je cca 7 mesicu stara nic moc, je to varta pro start stop ale ne gelovka( o tom jsem uz take psal jak jsem kntomu dosel) jezdim sice jen cca 7 km do prace a zpet ale auto sem vetsinou nechcipal na pauzy 5 az 15 min. No ale asi to stejne nestaci takze jaknrikam kdyby nekoho potkalo to same jedno z moznych reseni.

sovel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 21.04.2015 18:09

Re: Volnobeh vyreseno

Příspěvek od sovel »

Tak kdyby nahodou trapilo nekoho podobna vec, bo sem prolejzal net a jak jsem tusim psal krom ruznych dalsich veci padlo i baterka, takze baterku jsem nabil byla cca kol 1/2 dle nabijecky ze tontam rvala. Po nabiti zatim pohoda ... Na to ze baterka je cca 7 mesicu stara nic moc, je to varta pro start stop ale ne gelovka( o tom jsem uz take psal jak jsem kntomu dosel) jezdim sice jen cca 7 km do prace a zpet ale auto sem vetsinou nechcipal na pauzy 5 az 15 min. No ale asi to stejne nestaci takze jaknrikam kdyby nekoho potkalo to same jedno z moznych reseni.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“