Typ rozvodů BKP

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
michal.englicky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 12.04.2015 21:00

Typ rozvodů BKP

Příspěvek od michal.englicky »

Ahoj, jste někdo schopný mi sem hodit ideálně fotku motoru, na který mi ukážete kam se mám koukat, abych poznal jakou verzi rozvodový sady mám nechat objednat, než dám auto do servisu? Co jsem pochopil, tak se to liší podle toho jestli je "držák motoru přes rozvody, nebo mimo." Z toho moc moudrej nejsem. Mám auto vyrobený 11/06, ale dle VIN už je to 07. Díky!

Zdeno321
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 25.03.2016 14:55
Bydliště: Praha

Re: Typ rozvodů BKP

Příspěvek od Zdeno321 »

Zavolej do servisu a podle VINka ti to řeknou. Měla by to být jistota. Pak už jen objednáš jinde.
Passat Variant TDI CR 2009, 125 kw, DSG

michal.englicky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 12.04.2015 21:00

Re: Typ rozvodů BKP

Příspěvek od michal.englicky »

Zdeno321 píše:Zavolej do servisu a podle VINka ti to řeknou. Měla by to být jistota. Pak už jen objednáš jinde.
A poradíš i servis, kde budou dostatečně ochotný mi to říct? Zkoušel jsem dva a myslim, že to neprojde :D

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Typ rozvodů BKP

Příspěvek od Nwkt »

Slušný autodíly to umí taky ;-) třeba tam kam chodím já a nechají mě do toho i podívat

michal.englicky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 12.04.2015 21:00

Re: Typ rozvodů BKP

Příspěvek od michal.englicky »

Nwkt píše:Slušný autodíly to umí taky ;-) třeba tam kam chodím já a nechají mě do toho i podívat
A když teda servisy ochotný nejsou, byl bys ty? :) Když ti pošlu VIN, jestli bys mi to mohl zjistit? U mě v servisu to podle VIN neumí. Až když to rozeberou, ale to jim tam auto bude stát o dva dny dýl, než jim přijdou ty správný pak...

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Typ rozvodů BKP

Příspěvek od Jirka. »

K servisákovi co to nepozná po zvednutí kapoty bych si auto nedal...
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

michal.englicky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 12.04.2015 21:00

Re: Typ rozvodů BKP

Příspěvek od michal.englicky »

On by to poznal, ale to by to auto musel mít u sebe. Ale já tam s ním nepojedu, dokud tam nebude mít materiál. Nemám čas jezdit tam a zpět. Nemám to za rohem.

Zdeno321
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 25.03.2016 14:55
Bydliště: Praha

Re: Typ rozvodů BKP

Příspěvek od Zdeno321 »

Zatím jsem neměl žádný problém v NH Caru. Po telefonu mi řekli číslo.
Passat Variant TDI CR 2009, 125 kw, DSG

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Typ rozvodů BKP

Příspěvek od denis.82 »

michal.englicky píše:On by to poznal, ale to by to auto musel mít u sebe. Ale já tam s ním nepojedu, dokud tam nebude mít materiál. Nemám čas jezdit tam a zpět. Nemám to za rohem.
A proc to tedy nenechas cele na mechanikovi?? Navic chces usetrit na nepravem miste. Kdyz se ti pak neco posere, tak je budes posilat zpatky v krabicce i s potkanym motorem nekam do e-shopu na reklamaci nebo co?? 8O
RS6 Performance 445kw

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Typ rozvodů BKP

Příspěvek od ricom »

Dane tohle snad je tady už folklor..
Když si tady přečteš většinu topiců je to o nákupech a radách, kde hlavní slovo má cena !!

a běda když tu někdo borcům napíše něco jako píšeš ty nebo já.. už je zle a nechceme pomoci..

michal.englicky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 12.04.2015 21:00

Re: Typ rozvodů BKP

Příspěvek od michal.englicky »

hoši nebudte jak maly. Mne je doslova jedno kolik to bude stát a materiál si bude objednávat sám mechanik. Jenom musí vědět co má objednat dřív, než mu tam dam auto, aby tam měl materiál zároveň s autem a já nemusel čekat! Nebudu to brát nikde z eshopu. Dělá pouze s origo dily.
Naposledy upravil(a) michal.englicky dne 23.06.2016 14:03, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Typ rozvodů BKP

Příspěvek od Jirka. »

Hele asi takhle. Pokud máš ve vinku 7 tak to bude ten novější typ. Nicméně nevím jestli si první majitel, ale už jsem se setkal s tím že motor byl měněný za použítý, tudíž nějaké lustrování podle vinka je pak dost k prdu. Jestli chceš tak sem hod fotku tvého auta, tak aby byl vidět držák, kdybys to udělal na začátku tak tady máš jednu jednoznačnou a jednoduchou odpověd a ne toto vědecké bádání v análech vw :D
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Typ rozvodů BKP

Příspěvek od sharik4x4 »

Já jdu zejta na večeři,tak nevím kolik vzít masa,aby mi kuchař udělal řízky pro tří. Já mu samo zaplatím jen práci, ale pokud to nebude dobrý, tak mu to hodím na hlavu i když bude maso zasmrádlý. :laugh: :laugh:
Oprava vyvažovacích modulů na 2,0TDI a jiné pomsty od VW Group.www.vyvazovaky.cz,tel. 604543482

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Typ rozvodů BKP

Příspěvek od ricom »

přesně tak.. zdejší trend

někteří mají tu drzost udělat výběrové řízení na to kdo jim to namontí..

michal.englicky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 12.04.2015 21:00

Re: Typ rozvodů BKP

Příspěvek od michal.englicky »

Ty vole kluci, mně přijde, že jste fakt mimo. Já mu zaplatim i práci i materiál! Ale chtěl jsem mu ušetřit čas a místo na dílně (a můj čas) tím, že bych mu dopředu zavolal, co má sehnat. Já mu pak přivezu auto, on tam dá SVŮJ materiál, já mu zaplatím oboje a odjíždím. Vy jste tak zaslepený tim, že Vás chce neustále někdo stáhnout, že už nedokážete přijmout normální dotaz...

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“