Aktualizace softwaru řídící jednotky (dieselgate)

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Mirage Radim
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 27.04.2017 06:37

Re: Aktualizace softwaru řídící jednotky (dieselgate)

Příspěvek od Mirage Radim »

Jestli auto dobře funguje, víš jenom ty. Ty děláš se softwarem a jenom ty tady dokážeš popravdě říct, jak se to má se spotřebou, výkonem..... Spotřeba musí být vyšší, protože dochází k častější regeneraci, už z logiky věci. Takže pokud se ptáš na újmu, tak to musí být minimálně ve zvýšené spotřebě.
Mě spíš štve ta štvavá politická kampaň proti dieslům, omezení vjezdu do měst...

Krejvs
Člen klubu
Příspěvky: 42
Registrován: 17.03.2018 18:33
Bydliště: Praha 9

Re: Aktualizace softwaru řídící jednotky (dieselgate)

Příspěvek od Krejvs »

"Proc nejit s davem" a ve druhe vete napises, ze te stve hysterie kolem dieselu? Co vlastne chces? Nech si tam od Petra nahrat puvodni soft a mlaskej si jak to jezdi.
VW Passat Variant 2.0 TDi CR 103Kw Highline

Mirage Radim
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 27.04.2017 06:37

Re: Aktualizace softwaru řídící jednotky (dieselgate)

Příspěvek od Mirage Radim »

Mě jde o spravedlnost. Peníze v tom nehledej. VW to podělal všem značkám, protože jim jako malému děcku asi nikdo neřekl, že podvádět se nemá.

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace softwaru řídící jednotky (dieselgate)

Příspěvek od Nwkt »

Blbost, podvádí všechny značky

Krejvs
Člen klubu
Příspěvky: 42
Registrován: 17.03.2018 18:33
Bydliště: Praha 9

Re: Aktualizace softwaru řídící jednotky (dieselgate)

Příspěvek od Krejvs »

Mirage Radim píše:Mě jde o spravedlnost. Peníze v tom nehledej. VW to podělal všem značkám, protože jim jako malému děcku asi nikdo neřekl, že podvádět se nemá.
Zapomel si tam dat :D protoze pokud to myslis vazne, tak si mne opravdu dostal. Pokud sis koupil passata v motorizaci 2.0 TDi v ciste vire, ze diky tomu umre mene lednich medvedu, tak si blazen. Sou v tom jen penize a netvrd mi ze tva zelena duse trpi podvodem.
VW Passat Variant 2.0 TDi CR 103Kw Highline

Moral3z
Závodník
Závodník
Příspěvky: 590
Registrován: 11.01.2014 17:01
Bydliště: Kolín

Re: Aktualizace softwaru řídící jednotky (dieselgate)

Příspěvek od Moral3z »

Mirage Radim píše:Spotřeba musí být vyšší, protože dochází k častější regeneraci, už z logiky věci. Takže pokud se ptáš na újmu, tak to musí být minimálně ve zvýšené spotřebě.
Ty ses vešel se svoji spotřebou do tabulek už před tím? Že ne? Proč si to nežaloval už dřív, že auto má vyšší spotřebu? Podvádějí úplně všichni. Dieslové motory obecně nejde nijak moc vylepšit / změnit už z logiky jejich fungování. Můžeš navěšet blbosti kolem, ale to ti nikdy nemůže udělat velký rozdíl. EU se prostě nelíbilo, že automobilky vydělávají hodně peněz a něco z těch peněz chtějí taky. Ekologii bych v tom vůbec nehledal.

Jednou jsem se připojil k podobné žalobě, bylo nás tam asi 600. Už bych to nikdy neudělal. Toho času, dojíždění a ve finále nula nula nic.

Firma Safe Diesel to určitě dělá v čisté víře a na pomoc ledním medvědům atd...

Krejvs
Člen klubu
Příspěvky: 42
Registrován: 17.03.2018 18:33
Bydliště: Praha 9

Re: Aktualizace softwaru řídící jednotky (dieselgate)

Příspěvek od Krejvs »

:yahoo: Tak to musim jen a jen souhlasit. Ja si to auto koupil, protoze je krasny a uzasne se mi v nem jezdi. Ledni medved at si koupi hybrida :taunt:
VW Passat Variant 2.0 TDi CR 103Kw Highline

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Aktualizace softwaru řídící jednotky (dieselgate)

Příspěvek od skacel99 »

V té žalobě půjde všem jednoznačně pouze a jenom o spravedlnost,jak jinak by to u nás mohlo být,že? :-D

Krejvs
Člen klubu
Příspěvky: 42
Registrován: 17.03.2018 18:33
Bydliště: Praha 9

Re: Aktualizace softwaru řídící jednotky (dieselgate)

Příspěvek od Krejvs »

Ale prosím tě, pesimisto jeden. :D I tobě jde určitě o svěží kytičky co vylétaji z tvého TDi :yahoo:
Jinak samozřejmě, že podvádi všechny značky a losovaly kdo to na sebe nechá prasknout, aby odvedl pozornost od všech ostatních. Zajimaví je, že nedavno to prasklo na Mercedes a přešlo se tzo jen hláškou v novinách, že bude svolavačka a konec. Kde je hysterie a hromadné zahazování mercedesů na vrakáč.
VW Passat Variant 2.0 TDi CR 103Kw Highline

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace softwaru řídící jednotky (dieselgate)

Příspěvek od Nemo »

To je vsetko len o tom, ze moc isli vw v amerike a potrebuju podporit domacich ako aj dan na auta teraz naposledy. A aby unia nevyzerala zle tak sa zacali robit opatrenia.... Vsetko sa to schova za ekologiu a je to. Zaloba, za co preboha, ludia neblaznite. Spotreba? Kedysi mala tatra 50 litrov na 100km a nikomu to nevadilo, kamiony spotrebuju 25litrov a my sa tu ideme hadam o litrik hore dolu u osobakov?

Sent from my ZUK Z2121 using Tapatalk
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
Rychtar84
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 22.10.2017 16:38
Bydliště: okres UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace softwaru řídící jednotky (dieselgate)

Příspěvek od Rychtar84 »

Co kdyby z toho bylo pár [MONEY BAG][MONEY BAG][MONEY BAG]?

Odesláno z mého Redmi 4X pomocí Tapatalk
Passat B7 Variant Business Edition, Black Pearl, 2.0 TDi, 103kW, CFFB

Uživatelský avatar
m.beggi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 17.05.2008 12:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace softwaru řídící jednotky (dieselgate)

Příspěvek od m.beggi »

Prosim vas resil tu nekdo z vas uz navrat na puvodni SW? Chtel bych se vratit zpet na puvodni SW kvuli castym regeneracim, ktery me fakt obtezuji. Diky za info

Uživatelský avatar
Rychtar84
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 22.10.2017 16:38
Bydliště: okres UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace softwaru řídící jednotky (dieselgate)

Příspěvek od Rychtar84 »

celé tady to téma je o tom :twisted: :twisted: :twisted:
čteš?

jinak Motorpower Třebotov ti to udělá
Passat B7 Variant Business Edition, Black Pearl, 2.0 TDi, 103kW, CFFB

Stefan777
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 492
Registrován: 29.01.2016 14:37
Bydliště: Brno,Zurich

Re: Aktualizace softwaru řídící jednotky (dieselgate)

Příspěvek od Stefan777 »

Já jsem to přehrál zpět a regenerace se vrátili jak před zásahem a konečně je to auto které jsem si koupil,byl jsem u Motorpower ten pán ví co dělá

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
mattock
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Aktualizace softwaru řídící jednotky (dieselgate)

Příspěvek od mattock »

chcem sa opytat,ci mi VW moze svojvolne prehrat sof auta ak ide auto do servisu kvoli niecomu inemu. potrebujem nakodovat novy kluc a nechcem aby mi do toho hrabali, tak sa pytam ked ste tam boli podpisovali ste suhlas s prehratim softu ? pripadne da sa to odkontrolovat VCDSkom ci bol zmeneny pise to niekde ? dik
VW Passat Variant Highline DSG
DPF 2.0 TDI CBAB
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“