Tažné zařízení + porucha tempomatu

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Michal4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 05.06.2015 13:41
Bydliště: Přerov

Tažné zařízení + porucha tempomatu

Příspěvek od Michal4 »

Ahoj všichni,
po připojení vozíku se mi začoudilo v kufru pod levím okýnkem a na palubovce se rozblikala kontrolka motoru spolu s nápisem "motor do dílny" a je vyřazený tempomat. Rozdělal jsem kufr a našel vyhořelý modul tažného - ten je momentálně odpojený. Vyměnil jsem brzdové čidlo - mechanik tvrdil, že chyba tempomatu nemůže souviset s tažným zařízením a je to shoda náhod, samozřejmě výměna čidla nepomohla. Světla normálně svítí. Chci se zeptat jestli musím koupit nový modul, nebo chyba tempomatu může být ještě někde jinde. Čeká mě cesta na dovolenou a modul nemůžu sehnat. Navíc mám strach abych nezapojil nový modul a ten opět neshořel, protože ten starý pak hořel i když už nebyl vozík zapojený - musel jsem vytáhnout pojistku. Chlapi předem díky za rady :)

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Tažné zařízení + porucha tempomatu

Příspěvek od Ergo »

Jednotku (modul) kupovat nemusíš.
A co píše diagnostika o tempomatu????

Michal4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 05.06.2015 13:41
Bydliště: Přerov

Re: Tažné zařízení + porucha tempomatu

Příspěvek od Michal4 »

Diagnostika psala chybu čidla brzdy, to se vyměnilo ale nepomohlo to. Takže momentálně mám modul vytažený, nové čidlo brzdy a tempomat je mimo provoz. Všechny světla svítí normálně, žádný okruh není přerušený. O tempomatu diagnostika nic nepsala.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“