Odemykají se pouze dveře u řidiče

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
JirkaVys
Profík
Profík
Příspěvky: 1110
Registrován: 11.09.2016 14:37

Odemykají se pouze dveře u řidiče

Příspěvek od JirkaVys »

Ahoj,
Vůbec nevím jak, ale asi jsem nějakým zázrakem prenastavil odemykání dveří při použití DO.
Pokud zmáčknu nyní tlačítko pro odemčeni, jako vždy jen jednou, tak se mi odemknou akorát dveře u řidiče a ostatní 3 dveře zůstanou zvenku zamknute, ale zevnitř otevřít jdou. Musím na DO tlačítko pro odemknuti zmáčknout 2x za sebou a poté se vždy odemkne celé auto.
Pokud mackam stále jen jednou tlačítko pro odemčeni stále se odemykaji pouze dveře řidiče dokud opravdu tlačítko nezmacknu 2x rychle za sebou.
Se zamykáním problém není, ani s ničím dalším.
Dříve se mi po rozjetí asi při 20km/h zamklo celé auto, aby nešlo otevřít zvenčí, což teď také nedělá.
Předpokládám že problém s komfortkou to nebude, protože to dělá asi třetí den a stále stejně, nedělá si to co chce, ale je to permanentně dané.
Nemá s tím někdo zkušenosti, jak to dát do původního stavu?

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Odemykají se pouze dveře u řidiče

Příspěvek od Nwkt »

Změnil sis to v maxidotu

JirkaVys
Profík
Profík
Příspěvky: 1110
Registrován: 11.09.2016 14:37

Re: Odemykají se pouze dveře u řidiče

Příspěvek od JirkaVys »

To jsem si myslel také, ale tam jsem se vůbec nehrabal.
Jedině mě teď tak napadá, že když jsem jel tak se mi tam celou dobu nechtěl ukázat řádek Hudba, rádio, či jak to tam je a stále jsem tam místo toho měl jen řádek navigace, i když ani aktivní nebyla, tak mi to nedalo a dal jsem tovární nastavení, ale ani to nepomohlo, až když jsem opět nastartoval bylo to ok, ale je fakt že vlastně od té doby to dělá, tak to tím být musí.
Asi blbý dotaz, ale nastavení odemykání dveří jsem tam nikdy nenašel, jak se k tomu dostanu? Mělo by to být v řádku nastavení?

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Odemykají se pouze dveře u řidiče

Příspěvek od Nwkt »

Tak jsi to udělal tím továrním nastavením. V komfort menu (pokud ho tam máš) to přenastavíš zpátky. Případně na diag, tam to jde v přizpůsobení v komfortce

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Odemykají se pouze dveře u řidiče

Příspěvek od majrek001 »

je to selektivní zamykání - buď překodovat komfortku (Byte 00 Bit 0 dát na 0 ) nebo jestli je to v maxidotu, tak přenastavit
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

JirkaVys
Profík
Profík
Příspěvky: 1110
Registrován: 11.09.2016 14:37

Re: Odemykají se pouze dveře u řidiče

Příspěvek od JirkaVys »

Super, díky za rady.
Menu comfort jsem v maxidotu neměl, což jsem nechapal. Tak jsem hledal ještě dál a zjistil že může pomoci odpojení a připojení baterky, což zabralo a menu se zobrazilo, takže dveře nastaveny.

Ještě by mě docela zajímalo, jestli je reálné aktivovat coming a leaving home funkci, I pokud nemám senzor?
Je mi jedno jestli se to bude rozvicet i ve dne, pokud je světlo. Zkrátka jestli ve vagu to půjde aktivovat a případně se mi to zobrazí i v menu comfort pro případné další nastavení? Momentálně to v menu zobrazené nemám.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“