Prosím o pomoc pánové

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
12simeon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 11.07.2016 07:47

Prosím o pomoc pánové

Příspěvek od 12simeon »

Ahoj Klubáci, potřeboval bych pomoc s pašíkem, jedna se o vw passat 2.0tdi 103kw b6 variant r.v. 2007, 101tis. km, jel jsem po dálnici a najednou to chcíplo a už to nešlo nastartovat následný odtach, palubák nic nehlásil, dnes napojene na diagnostiku a vypsalo tyhle hlášky. Přibližně týden před touto komplikací se mi rozsvítila ruční brzda, jinak auto se nijak divně nechovalo. Nevíte čím to je? Popřípadě někdo kto by to dokázal opravit Praha a okolí?

P1517 - Hlavní relé (chyba v proudovém okruhu)
P2146 - Napájení vstřik. ventlů / Řada 1 / Přerušení

Děkuji za každou radu
Přílohy
image1.JPG

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Prosím o pomoc pánové

Příspěvek od Jirka. »

Zkratovaný vstřik, byla na to svolávačka, asi jeden z mála případů který na té svolávačce nebyl. Opravit to není problém, jsem z Horních Počernic. 774988595
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

coolkich
Člen klubu
Příspěvky: 41
Registrován: 04.04.2016 18:51

Re: Prosím o pomoc pánové

Příspěvek od coolkich »

Jirko nechci nijak rejpat, ale kde beres tu jistotu ze je problem ve vstriku? Ani neni jasny o jaky motor se jedna.

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Prosím o pomoc pánové

Příspěvek od Jirka. »

coolkich píše:Jirko nechci nijak rejpat, ale kde beres tu jistotu ze je problem ve vstriku? Ani neni jasny o jaky motor se jedna.
Leta praxe :laugh: :laugh:
Z chyby je hned jasné že je to zkratovaný siemens, takže není moc možností typů motorů 103KW vyrobených v roce 2007, takže i ten typ motoru je jasný...
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“