Porucha elektriky? Vyřešeno

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
DEPH2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ustecký Kraj

Porucha elektriky? Vyřešeno

Příspěvek od DEPH2 »

Zdravím, kdyby šlo o něco mechanického tak vás neotravuju :D Dnes jsem přijel domů s autem Passat B6 2.0tdi BMP RV 2008 normálně ho zamkl a po cca hodině jsem zaslechl že houká origo alarm. Po opětovném houkaní jsem šel do auta a zapnul zapalování, rozsvítilo se to jako vánoční stromeček, zapla se sahara, na maxidotu ukazatel otevřených dveří prepinal na zavřeno otevřeno. Při pokusu nastartovat to chytlo a hned zhaslo s hláškou motor do dílny. Pak zhasla celá pristrojova deska a krom rádia, světel a varovných blinkru nešlo nic. Teď se to rozebehlo ale zas to píše chybu parkovací brzdy , nejdou parkovací senzory a bzucak parkovacích sensoru vydává zvuk jak vysilacka. Joo a když to zamknu tak se spusti zas alarm... Jsem z toho už v pasti :?
Naposledy upravil(a) DEPH2 dne 13.06.2021 19:06, celkem upraveno 1 x.

vlado 14
Závodník
Závodník
Příspěvky: 531
Registrován: 19.04.2012 09:44
Bydliště: SK-OKRES MY

Porucha elektriky? Vyřešeno

Příspěvek od vlado 14 »

Je to tu niekolko krat hovorene,treba diagnostiku

Uživatelský avatar
DEPH2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ustecký Kraj

Porucha elektriky? Vyřešeno

Příspěvek od DEPH2 »

Diagnostiku samozřejmě mám, hlásilo to úplně všechno.. po smazání chyb naskakovaly zas jedna za druhou. Po rozebrání půlky auta jsem zjistil že se ucpal odtokový kanál v kufru a vyplavilo to řídící jednotku pomoci při parkování. Ta byla ve skratu a proto blbla celá elektronika. Takže vyřešeno...

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“