dálková světla

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Saaw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 338
Registrován: 19.01.2014 22:31
Bydliště: Bratislava

Re: dálková světla

Příspěvek od Saaw »

Skus overit cez diag ci nepise niekde zavadu vysokotlakoveho cerpadla. Pripadne skontrolovat to, ale skor sa zamerat na riadiacu jednotku palivoveho cerpadla co ja na nadrzi. Ja som s tym mal problem, jednotka zblba, nezopla cerpadlo a tym padom motor zhasol. Nova jednotka to vyriesila.
VW Passat B7 Variant Highline DSG 2.0 TSI 155 kW 211hp, Mocca anthrazit, 18" VW Kansas, interier hnedo-čierna koža + drevodekor Zebrano, Dynaudio, Kessy

vapefo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 07.03.2011 12:00
Bydliště: Ostrov u M.

Re: dálková světla

Příspěvek od vapefo »

Tak jenom doplním vývoj:
diagnostika motoru (dle manuálu výfukové plyny) potom, co několik dní jen zablikala, zůstala jednoho dne trvale svítit. Závada se projevovala dál zhruba 1x týdně, že auto po sešlápnutí plynu zacukalo a jelo dál. Jednoho dne však zacukalo a jelo jen jako by na tři válce. Doskákal jsem do hokny a zavolal do škodovky na diagnostiku.
Vzali mne bez problému, načetli a dle jejich sdělení sporadická závada na cívce 2. válce. Vymazali závadu a od té doby cajk. Pokud se závada projeví, mám přijít vyměnit zmíněnou cívku.
Díky všem.
Václav
2.0 FSI

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“