budík nezobrazuje teplotu oleje

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
slimak13
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 27.07.2014 09:55

budík nezobrazuje teplotu oleje

Příspěvek od slimak13 »

ahojte vespolek,
mám malý problém a po tom, co jsem tu pročetl jsem stejně nic nevyřešil ani nic nezjistil.
na maxidotu mám možnost sledovat teplotu oleje, problém je ale v tom, že se mi najednou nezobrazuje.
měl jsem auto v servisu, ale nepředpokládám, že by to mělo nějak souviset. Dnes jsem tam byl znovu a po načtení hodnot z motoru program teplotu oleje ukázal (cca 95°C), což je super. Hádám tedy, že čidla jsou v pořádku, ale nejde mi do hlavy, proč se to najednou zničehonic nezobrazuje na budíkoch (jsou tam jen "---")
Pokud má někdo nějaký nápad, ocením :-D
Díky

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: budík nezobrazuje teplotu oleje

Příspěvek od Nwkt »

Zobrazí to až když se víc ohřeje motor. Chybu to nehlásí žádnou ani v motoru ani v budíkách?

Uživatelský avatar
pasátek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 01.07.2015 22:37
Bydliště: Chrudim

Re: budík nezobrazuje teplotu oleje

Příspěvek od pasátek »

Pokud jezdíš krátké vzdálenosti, tak se ti to ani nestihne ukázat. Pokud se nemýlím, tak na displeji se objevuje nejnižší teplota 50 stupňů.
Passat CC 2.0 TDI 125kW Individual
Passat CC 2.0 TDI 103kW

slimak13
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 27.07.2014 09:55

Re: budík nezobrazuje teplotu oleje

Příspěvek od slimak13 »

Jj...že se to ohřeje až po nějaké době vím a že to začíná na 50 stupních vím také...
A chybu to nehlásí žádnou :-(

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“