Synchronizace dalky Webasta

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fil.CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 09.11.2016 16:05
Bydliště: Praha

Synchronizace dalky Webasta

Příspěvek od Fil.CZ »

Tak jsem dnes mel cas konecne vymenit baterku, kluci z VW ji tam ulili vazne genialne a stejne tak nebo jeste lip ji kluci v nemecku nainstalovali a dotahnili oba poly stare baterky na maso, baterku jsem vymenit a Start&Stop zacal zase fungovat, dojemove motor je tissi, min vibruje - advanced dynamics nebo jak se ta opicarna odpojovani alternatoru jmenuje? Mozna jen muj dojem.

Po vymene baterky nebylo treba hybat s okynkama ani auto projizdet, zadny vanocni stromecek na palubce se nekonal, jedina zmena jsou vymazane kilometry na trip computeru a prenastavene hodiny.

Jediny problem na ktery jsem narazil je fakt ze prestala fungovat dalka webasta, ocividne se odsynchronizoval ten obousmerny ovladac coz se da i docela chapat po trochu brouseni jsem narazil na dokumentaci k Telestartu 91 ktery v aute mam viz zde http://www.atrading.cz/data/web_nav_t91.pdf podle dokumentace se ma odpojit pojistka webasta min na 5 vterin a nasledne po zpetnem nasazeni pojistky pro synchronizaci drzet tlacitko off na ovladaci.

Problem je ze podle dokumentace jde o 1A pojistku kterou tedy ja nikde nevidim, zaroven si myslim ze webasto bude mit jiste silenjsi pojistku nez jen 1A, po projeti pojistkovych diagramu ktere jsem nasel na internetu jsem nenasel ktera pojistka by mela patrit k webastu.

Nejaka rada, ktera pojistka to je, pripadne synchronizuje se ovladac skutecne timto postupem?
VW CC R-line 2011, 2.0 TDI 125kW, 4 Motion, DSG

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Synchronizace dalky Webasta

Příspěvek od Jirka. »

Nechce se mi ten odkaz studovat, ale nejspíš to bude na uni sadu. Pokud máš origo tak já vždy vytáhnu konektor z jednotky telestartu, dál dle postupu.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
Fil.CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 09.11.2016 16:05
Bydliště: Praha

Re: Synchronizace dalky Webasta

Příspěvek od Fil.CZ »

Trochu jsem jeste pohledal, snad to pomuze i nekomu jinemu, ten puvodni navod s kterym tady mel problem i nekdo dalsi neni uplne aktualni
tady je aktualnejsi verze ktera popisuje postup bud odpojenim 1A pojistky uvnitr auta a nebo 30A pojistky v motorovem prostoru

Vice zde:
https://www.yumpu.com/xx/document/view/" onclick="window.open(this.href);return false; ... -webasto/7


Kompletni zapojeni pojistek a rele B7/CC zde:
http://knigaproavto.ru/shemy/en/volkswa" onclick="window.open(this.href);return false; ... -2015.html


Tak po trose hledani jsem pojistku dohledal, jedna se o pojistku z vnitrni pojistkovnice, je to pojistka C.15 viz obrazek
Postup je jednoduchy:
1. Odpojte pojistku nejmene na 5s
2. zapojte pojistku zpet
3. Behem maximalne 5s po zapojeni zmacknete na 1s tlacitko off na dalkem ovladaci webasta

Ovladac vam vrati klasickou dlouhou cervenou odezvu.

Obrázek
VW CC R-line 2011, 2.0 TDI 125kW, 4 Motion, DSG

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Synchronizace dalky Webasta

Příspěvek od teekey »

2Fil.CZ:
Ten prvni postup s 1A je na UNI sadu, tzn. musis najit kde to mas napojene a tam to odpojit, pokud to nemas origo montovane (to je potom jinak).
Me spis treba moc nefunguje ta volba "Zjištění doby provozu", ale ne a ne to aktivovat.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Synchronizace dalky Webasta

Příspěvek od Nwkt »

Mělo by to jít i přes vag

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Synchronizace dalky Webasta

Příspěvek od teekey »

Nwkt píše:Mělo by to jít i přes vag
no prave UNI sada neni napojena na auto, takze pres VAG ne :(
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Synchronizace dalky Webasta

Příspěvek od Nwkt »

To přizpůsobuješ přes topení

Uživatelský avatar
Milanos69
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 11.02.2008 22:00
Bydliště: Plzeň

Re: Synchronizace dalky Webasta

Příspěvek od Milanos69 »

Zdravím, kde prosím vás najdu v Passat B7 combi jednotku telestartu webasta a anténu k němu? Nedaří se mi spárovat ovladač, tak jí chci zkontrolovat. Děkuji
Pásovec 3C 2.0tdi BMP 07

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Synchronizace dalky Webasta

Příspěvek od Ergo »

V kufru na pravé straně pod tapcem.

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Synchronizace dalky Webasta

Příspěvek od Nwkt »

Vpravo v kufru pod tapcem. Pokud to je origo

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“